Сонник чаклунство, до чого сниться чаклунство уві сні

Якщо приснилося, що ви займаєтеся чаклунством, значить, дуже скоро в житті відбудуться значні події. А ось, чаклунство, створюване кимось іншим, може обіцяти як радість, так і печаль — все залежить від того, якими були наміри мага. Щоб уникнути біди, побачивши уві сні подібний сюжет, обов’язково уточніть у сонника, до чого це сниться.

Сонник Міллера

Густав Міллер, будучи психологом, всьому, що було пов’язано з чаклунством, знаходив наукове пояснення. Однак він не виключав ймовірності бачити уві сні подібні сюжети. І ось, що, на думку його сонника, вони означають.

Якщо ви потрапили у владу до чарівникові, то будьте готові до зміни планів і обставин. А ось, бути зачарованим чаклункою означає спокуси, невгамовна веселощі, сумнівні задоволення і неробство буття. А якщо ви бачите, що ворожка пророкує вам долю, обов’язково запам’ятайте її слова, вони можуть бути пророчими.

Хто ти, чаклун?

Залежно від того, хто і як уві сні керував чаклунством, може відрізнятися і те, до чого це сниться.

 • Бачити себе в будиночку у злу відьму — до неприємностей.
 • Бути уві сні чорнокнижником самому — знак нереалізованих амбіцій.
 • Чаклун знімав з вас прокляття — до поліпшення фінансового становища і справ в цілому.
 • Приснився чарівник, який розважає дітей чаклунством — до хорошого настрою.
 • Бути магом — Від гніву до радості…

  Побачили себе доброю чарівницею і хочете зрозуміти,, до чого сниться подібне? Немає нічого простіше! Жіночий сонник, наприклад, обіцяє закінчення смуги невезіння і наступ щасливого періоду тим, хто уві сні практикувався в творчому чаклунстві. А ось, займатися чорною магією — це символ злості через те, що задуми не вдалося реалізувати.

  У сновидінні ви займалися лікарською магією? Будьте готові до добрих змін, які «приведуть за собою» друзі. А якщо наснилося, що ви — алхімік, який вивчає магію металів — не довіряйте нікому свої секрети, радить Східний сонник.

  Мисливці на відьом, як символ удачі і проникливості

  Наснилося, що ви полюєте на відьом, що направляють своє чаклунство проти вас та інших людей? Ви зумієте «вирахувати» в своєму колективі зрадника, обіцяє Місячний сонник. Уві сні проти вас одного виступило натовп ведьмаков, але ви їх здолали — до успіху в справах.

  А ось, тлумачення сну про те, що ви маєте здібності відчувати чаклунство, спрямоване проти вас, і допомагаєте тим самим позбавлятися від чорних чаклунів, говорить наступне: ви потрапите в ситуацію, коли благополучний результат справи буде залежати від вашої здатності робити правильні висновки.

  Феї і чаклунство — знак щастя і веселощів

  Обов’язково загляньте в сонник, і дізнайтеся,, до чого сниться мрія, в якій ви вчитеся чаклувати. Цей кумедний сюжет передбачає радість і позитивні емоції, пояснює Циганський тлумач. Чаклувати вчили ви — приїдуть довгоочікувані гості.

  А ось, якщо ви стали свідком того, як чаклували білі маги, трощачи чаклунством чаклунів, то будьте обережні з малознайомими людьми. Хоча, якщо чарівники перемогли, то побоювання будуть марними.

  Сонник чаклунство, до чого сниться чаклунство уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: