Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чаклунка, до чого сниться чаклунка уві сні

У ряді важких життєвих ситуацій деякі люди вдаються до допомоги потойбічних сил. Вони вірять, що чаклунка здатна повернути їм втрачену любов, спокій, життєрадісність. Але, опис,, до чого сниться стара ворожка, дещо інше. Осінній сонник переконаний, що потворна баба — знак, що необхідно звернути особливу увагу на свою зовнішність. Особливо, якщо уві сні вона була і некрасива, і неохайна.

Пригоди і розчарування

Бачити уві сні, стару злу чаклунку — до пригод, які закінчаться для вас вельми плачевно. Зла стара відьма — ознака, що не варто вплутуватися в сумнівні справи, інакше в житті виникне безліч проблем. Універсальний сонник рекомендує не піддаватися на вмовляння друзів, а думати власною головою.

Наснилося, що неприємна зла чаклунка б’є по обличчю і нападає на вас? Приготуйтеся до душевних терзанням і переживань. Є і ще одна версія пояснення,, до чого сниться чаклунка. Велес в своєму тлумачі вважає, що це сновидіння — ознака насуваються сімейних проблем. Сонник Велеса переконаний, що також варто бути напоготові і на службі.

Доля круто зміниться

Бачити уві сні, як чаклунка проводить над вами свій обряд — до втручання у ваше життя якогось досить впливової людини. Якщо приснилося, що відьма вас налякала, це означає, що це стороння людина постарається зруйнувати ваші справи. Щоб захистити себе від ворога завчасно заручитися підтримкою відданих союзників.

Мандрівник досить докладно описує,, до чого сниться добра чаклунка, яка лікує. Бачити уві сні добродушну чаклунку — милостиве ознаку. Якщо приснилося подібне, то всі неприємності, які є в даний час і обтяжують душу, успішно вирішаться. У вашому житті нарешті настане щасливий і неймовірно спокійний період. Чи не залишиться ніяких труднощів, а поруч залишаться лише ті люди, на відданість яких ви зможете розраховувати до кінця своїх днів.

Пророцтва з сонника Міллера

Якщо уві сні чаклунка варить у своєму великому казані смердюче зілля, а потім змушує вас його випити, то в реальності не варто піддаватися на провокації сторонніх осіб. Якщо відьма чаклує над дитиною, то в житті почнеться абсолютно новий етап. Сонник Міллера вважає, що якщо стара чаклує над коханим, то у відносинах з’явиться багато недомовленості.

Сонник Міллера переконаний, що побачити в сновидінні озлоблену стару чаклунку — вкрай негативний знак. Подібне означає, що найближчими місяцями будуть дуже важкими. Є чітке пояснення,, до чого сниться чаклунка. Наваляться проблеми на роботі, в сім’ї, в особистому житті. Як ви з ними впораєтеся, залежить від обставин і від твердості характеру.

Кілька інших передбачень

Яке буде пророкування, багато в чому залежить особисто від вас. У різних сонниках одне і те ж сновидіння пояснюється по різному. Вибирайте і щиро вірте в те тлумачення сну, яке приносить віру в кращу, більш щасливе життя, і тоді воно напевно втілитися в реальність.

 • Бабка-чаклунка стала улюбленою жінкою — чекайте обману від жінки.
 • Наснилося, що бабка — чаклунка пригощає стравами — опинитеся введені в оману.
 • Добра бабуся раптом виявляється ворожкою — новини з далека потрясуть.
 • Бабка-чаклунка уві сні хоче заподіяти шкоду дитині — до обману.
 • Сонник чаклунка, до чого сниться чаклунка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: