Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чаклун, до чого сниться чаклун уві сні

Якщо вам наснився чаклун, задумайтеся, чи всі вчинки, що здійснюються вами, продиктовані здоровим глуздом. Більшість сонників, роз’яснюючи, до чого сняться «чаклунські сюжети», припускають: якщо сновидець уві сні спостерігає за діями чаклуна або ж сам чаклує, то цілком ймовірно, що його думки затуманені якимись спокусами.

Як пояснює сонник Міллера

Згідно трактуванням Густава Міллера, чаклун, побачений у сні, означає, що мріям не судилося збутися, і цей факт вас дуже розчарує. А ось, якщо ви спостерігаєте за його маніпуляціями, направленими на кого-то другого, то це може означати небезпеку, що наближається, яка змінить ваше мислення і ставлення до життєвих цінностей.

Короткі трактування

Якщо вам наснився чаклун, то згадайте, що він робив уві сні і на кого саме були спрямовані його дії:

 • Наснилося, що темний маг чаклував проти вас — до неприємностей;
 • Бачите уві сні сутичку двох темних чаклунів — станете свідком сварки своїх конкурентів:
 • Відьмак наводив порчу на одного — в життя товариша трапляться неприємності;
 • Ви побачили уві сні себе в ролі злого чарівника — станете причиною конфлікту;
 • Злий чаклун зачарував ціле місто — до проблем в соціумі (транспорт, колектив).
 • Чаклунські премудрості, або Будьте розсудливі!

  Вирішили осягнути премудрості трактування сновидінь і хочете тлумачити самостійно,, до чого сниться мрія, в якій ви вивчаєте чорну магію? Заручившись підтримкою сонників, ви зумієте зрозуміти, що подібні образи рідко обіцяють радості і сприятливі моменти.

  Так, наприклад, за версією сонника Мандрівника, бачення, в якому ви бачите себе в оточенні чаклунів і відьом, навчальних вас чаклувати, пророкує втрату розсудливості. Якщо відьми з мрії налаштовані войовничо і злобно, то ви зазнаєте чималі проблеми через власного малодушності, а ось, веселящиеся відьми уві сні — ознака того, що необдумані дії не матимуть плачевного результату.

  У владі темних сил: Не вірте тому, що говорять…

  Тлумачення сну, в якому ви бачите, як чаклун наводить порчу на коханого чоловіка, позначає наступне: ви занадто сильно прив’язані до цієї людини, і будь-які неприємності, які з ним можуть трапитися, відразу ж відіб’ються на вас.

  Хочете знати, до чого сняться картинки, в яких ви спостерігаєте, як один чоловік напускає чари на іншого чоловіка заради вашої прихильності? По-перше: не давайте приводу говорити про себе, причому ні добре, ні погано; а по-друге: не слухайте нічого з того, що вам будуть говорити оточуючі, рекомендує Східний збірник мрій.

  Перемогти зло, як символ радісних подій

  В скрижалях більшості сонників можна відшукати тлумачення того, до чого сняться сюжети, в яких ви перемагаєте чаклуна. Так, за версією Місячного сонника, вбити злого чарівника, що заважає вам — це символ перемоги над власними страхами. Приблизно так само вважає і сонник Фрейда: вбити мага — це ознака того, що пора позбавлятися від комплексів в ліжку.

  Циганський тлумач сновидінь, пророкує розваги, які стрімко увірвуться в вашу повсякденність, якщо наснилося, що вам вдалося вбити чаклуна.

  Сонник чаклун, до чого сниться чаклун уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: