Сонник чорний вовк, до чого сниться чорний вовк уві сні

Бачити великого чорного вовка уві сні — двоякий знак. З одного боку сновидіння означає поява сильного противника, з іншого — надійного покровителя. Сонники стверджують: мирний звір символізує зустріч з успішною людиною, яка займає високий чин. До чого сниться хижак, можна зрозуміти по дрібним деталям, що врізався в пам’ять.

Пророцтва по сонником Міллера

Психолог стверджує, що підсвідомість в образі чорного вовка показує брехливих, хитрих колег, яких ми не помічаємо поруч з собою. У його сонник величезна зле тварина уособлює підступність, жорстокість поряд зі справедливістю, могутністю. За працями Міллера видно, що до тлумачення сну слід підходити, виходячи з поведінки шакала.

Отже, до чого сняться такі дії хижака:

 • Нападає — до появи загрози з боку недоброзичливців;
 • Захищає сновидіння — до розкриття чужих змов, темних планів;
 • Виє — до втрати репутації, доброго імені;
 • Терзає здобич — до розриву зв’язків, початку вільних відносин.
 • Проявіть пильність

  Сонник Нострадамуса застерігає: якщо приснився великий чорний вовк або навіть перевертень — значить, прийшла пора придивитися до друзів, колег. Чим ближче уві сні стояв звір, тим більше довіри встиг заслужити у вас людина, яка в будь-який момент може завдати непоправної шкоди.

  Лукавий чоловік, готовий втягнути вас в неприємне справу, «підставити», збезчестити, вкрасти найцінніше — саме те,, до чого сниться перевертень. Бачити уві сні шакала — до втрат на виробництві, вдома. Будьте готові до того, що ворог видасть секрети, «зіллє» плани, добре підготовлені проекти конкурентам.

  Підтримка понад забезпечена

  У слов’янських сонниках великий чорний вовк символізує мудрість, доблесть, могутність і вважається провідником в потойбічний світ. При цьому не важливо, що наснилося: нападає він, або мирно лежить поруч. У будь-якому випадку, зустріч з впливовою особою буде забезпечена наяву в потрібний момент.

  Зустріти сильного покровителя вдасться і тим, кому довелося бачити величезну люта тварина своїм захисником. Особливо добре, якщо наснилося, що лісовий воїн зміг відстояти уві сні ваші інтереси і вбити супротивника.

  Довгоочікувана свобода або самотність

  До чого сниться одинокий чорний вовк добре описує сонник Ванги. Виявляється, вбити звіра — до отримання свободи, розриву ненависних зв’язків і відносин. Виючого тварина, навпаки, означає самотність. Гордий людина не зможе пробачити зраду або зраду — буде мучитися сам і при цьому доставить сновидцу ряд неприємних моментів.

  Вбити шакала, який нападає уві сні — те ж саме, що покласти край лицемірним відносин. Добре, якщо наснилося, що довелося це зробити власними руками.

  Сонник чорний вовк, до чого сниться чорний вовк уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: