Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорні туфлі, до чого сниться чорні туфлі уві сні

Багато різних подій можуть передбачити, побачені уві сні чорні туфлі. Одним сновидцем вони обіцяють нічну дорогу, іншим — стійке положення, а перед третіми і зовсім відкриються нові перспективи, здатні змінити його життя до невпізнання. До чого ж сниться лякаючий чорний колір, чи слід переживати і готуватися до неприємностей або, навпаки, святкувати перемогу — все це відомо сонникам.

Взуття по Міллеру

Сонник Міллера не відрізняється оригінальністю в поясненні того, до чого сняться чорні туфлі. Як і більшість інших тлумачів, даний «оракул» впевнений, що придбання уві сні взуття — символ швидкої дороги, причому, далекої. А чорний колір обувки означає, що в дорогу ви висуне під покровом темряви (пізно ввечері, вночі або рано вранці).

Дівчині, якій наснилося, що вона взуває чорні туфлі до білого весільного плаття варто задуматися, а чи та людина поруч з нею, що їй потрібен. У даній версії приснився бачення чорний колір означає обман.

Чоловічі штиблети, як символ далеких мандрівок

Окремо слід розглянути приснилися сюжети, «головним героєм» яких виступали чоловічі чорні туфлі.

Швидше за все, ви зайнялися справою, яке вам не по плечу, прагнучи довести комусь щось, передбачає Східний сонник, проясняючи,, до чого сниться чоловіча взування, безбожно давить і натирає ноги. Не варто так поступати, єдине, що ви доведете — це власну некомпетентність.

Нагляділи для себе уві сні красиві лакові туфлі? Якщо вам вдалося їх придбати, то можете розраховувати на удачу в справах. А ось, нестача грошей або відсутність потрібного розміру говорять про те, що варто почекати з задумами, віщає сонник міс Хассе.

Жіноче взуття: Від лицемірства до кокетства

Міряти або носити уві сні жіночі туфельки на платформі — символ, як не прикро, лицемірства, яке буде використано проти сновідіци, попереджає сонник пастора Лоффа. До чого сниться, що човники, які ви міряли уві сні були без каблука? До легкості в спілкуванні з протилежною статтю, натякає тлумач, «підштовхуючи» до дії.

Бачили уві сні красиві чорні туфлі, які лежали в коробці? За сонником Нострадамуса — це сигнал про те, що проблеми поки далеко від сновідіци, але незабаром вони можуть «з’явитися світу», і, власне, сплячої жінки.

Туфельки на високих підборах, чи Нелегка жіноча доля

Тієї сновидицей, якій довелося бачити себе в нових чорних туфлях на високих підборах, варто відзначити, що вона відчувала уві сні.

Якщо відчуття були радісні, туфельки не тиснули, то це ознака того, що ви зумієте впоратися з усіма труднощами, граючи. Було незручно або боляче в новій обувке? Будьте готові до того, що на вас наваляться труднощі і невдачі.

А ось, сонник Мандрівника, пояснюючи,, до чого сниться бачити себе на шпильці, пропонує уточнити, яка товщина була у каблука.

Наснилося, що нові туфельки вражали тонкістю шпильки? Це говорить про те, що спляча дівчина не впевнена в собі. Товстий же квадратний підборищах або протектор, подібний тракторному — ознака незворушності сновідіци. Таку даму неможливо збити з пантелику, впевнений сонник.

Що ви робили з взуттям

Багато в чому тлумачення сну про чорні туфлі може варіюватися, залежно від того, які саме маніпуляції ви робили з ними уві сні. Ось, наприклад, що передбачає, приснився, кожне конкретне дію окремо:

 • Купувати собі — підете в поїздку;
 • Купити в подарунок — чекайте приїзду гостей;
 • Мити або чистити — ви жадаєте змін;
 • Викинути — а в цьому випадку, що насуваються зміни вас лякають;
 • Знайти — до веселого пригоди;
 • Використовувати не за призначенням — креативне мислення допоможе впоратися з проблемами.
 • Сонник чорні туфлі, до чого сниться чорні туфлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: