Сонник чорні чоботи, до чого сниться чорні чоботи уві сні

Серед тлумачень,, до чого сниться взуття, чорні чоботи тримаються особняком. Символ уві сні сонник часто вважає попереджає знаком. Образ також говорить про честолюбство і прагнення до влади. Подробиці сновидіння допоможуть передбачити майбутні події.

Пророцтва Міллера

Пояснюючи, до чого сняться чорні чоботи, сонник Міллера приділяє увагу діям уві сні. Вибір і примірка обіцяють успіх в бізнесі. Купувати їх означає переваги над конкурентами і рішення спірного питання на користь сплячого. Тлумач радить залишати безкомпромісність за порогом будинку, інакше можуть виникнути ускладнення у відносинах з близькими.

Стоптані або рвані чобітки віщують невдачу, спроба привести їх у порядок згладжує негативний тлумачення сну. Символ також означає, що настав час діяти.

Прогноз для модниць

Жіночі ботфорти уві сні є втіленням впевненості і самозамилування. Чим елегантніше взування вам приснилася, тим краще розвинені ці якості в дійсності.

Якщо жіночі ботильйони уві сні чорніше ночі, сонник дає добро придбати те, про що давно мріяли, саме зараз: шопінг виявиться вдалим і економічним. Якщо довелося бачити їх старими і брудними, краще почекати з покупкою.

Коли жіночі скороходи непоказні, але добротні, сновидицей чекає подорож. Не тільки бачити, а й приміряти ботфорти трапляється напередодні приємного романтичного побачення.

Про що розкажуть обновки

Сонник пропонує різнобічні пояснення, до чого сняться нові чорні чоботи. Треба сказати, вам наснився дуже сприятливий символ, провісник удачі в справах, своєчасно наданій допомозі, несподіваною приємною поїздки.

Якщо нові ботильйони наснилися в момент прийняття відповідального рішення, тлумач обнадіює, що ви зробите правильний вибір. Передбачення стосується як діловий, так і особистої життєвої сфери.

Сонник також пояснює,, до чого сниться приводити в порядок чобітки, щоб вони виглядали, як нові. Самостійні маніпуляції попереджають про те, що ваша реально існуюча таємниця може бути розкрита. Послуги шевця обіцяють новини.

Обережно, висота!

Тлумачення, до чого сняться чорні чоботи на підборах, носить двоїстий характер. З одного боку, ви на висоті, з іншого — ваше положення нестійке.

Чого ж слід побоюватися, якщо примарилась така взування на підборах? Сновидицей ризикує опинитися не в своїй тарілці і, як результат — обзавестися чужими проблемами або потрапити в безглузду ситуацію.

Коли наснилися лаковані халяви на підборах, сонник попереджає, що висока ймовірність раптово збанкрутувати. Відкладайте на чорний день і заручитися заздалегідь підтримкою друзів, без них знову знайти грунт під ногами буде нелегко.

Не бійтеся перемагати

У снотолкователе Мандрівника можна дізнатися, до чого сняться високі халяви. Символ обіцяє чимало клопоту, які в підсумку можуть обернутися тріумфом.

Якщо примарилися високі черевики, Еротичний сонник рекомендує проявляти більше активності у відносинах. Ви тільки виграєте, якщо подолаєте скутість і станете ініціатором близькості і експериментів.

Довгі чорні чоботи на ногах сновідіци відображають прагнення домінувати і досягати успіху. Наяву бажано дати їм волю.

Турбота про майбутнє

Гумові чобітки уві сні підкреслюють важливість того, що відбувається. Сонник каже, що кожен крок, зроблений зараз, буде мати наслідки, які саме — залежить від вашого розсудливості.

Найобережнішим тлумач Фрейда радить не робити нічого взагалі. Якщо приснилися гумові чорні чоботи, краще провести напружений період без сумнівних витівок і спілкування з незнайомцями.

Взутий — значить озброєний

Сонник пояснює,, до чого сниться одягати чорні чоботи. Якщо приснився сам процес, ось яких подій слід очікувати:

 • Одягати чорні чоботи уві сні трапляється напередодні зустрічі з впливовим покровителем;
 • Коли наснилося одягнути ботфорти, будьте готові до поїздки за місто удвох;
 • Якщо уві сні довелося взувати чоботи, наяву хтось спробує вас «взути»;
 • Застібати «блискавки» на халявах доводиться незадовго до інтригуючого флірту;
 • Купувати чи ні?

  Народний оракул повідомляє, що якщо уві сні пощастило купити ботфорти, в реальності очікує подарунок від дорогої людини.

  Якщо уві сні довелося милуватися ексклюзивним товаром, не маючи можливості купити, досить імовірно, що сплячий живе не по кишені або мріє про нездійсненне.

  Старовинні тлумачення

  Перевірені часом передбачення, кому вдається бачити себе уві сні в чорних чоботях, дійшли до наших днів. Русский Сонник стверджує, що сновидець зараз здатний здійснити заповітну мрію.

  Велесов сонник вважає, що бачити себе в розпарована взуття — знак фінансових труднощів.

  Сонник чорні чоботи, до чого сниться чорні чоботи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: