Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний бик, до чого сниться чорний бик уві сні

Чорний бик є уві сні, як символ сексуальних переживань, болісних амбіцій або прагнення до перемоги, до якої рвуться одержимо, не проявляючи розбірливість у засобах — такі тлумачення і пророцтва відкривають сонники тим, хто прагне дізнатися,, до чого сниться цей потужний, неоднозначний образ.

Колір і прикмети

У сновидіннях колір розкриває емоційну складову тлумачень. Чорний колір бика символізує потужні приховані переживання. Чим сильніше він уві сні контрастував з навколишнім середовищем, тим драматичніше і яскравіше що відбудуться незабаром.

До чого сниться чорний на сірому: настав момент перейти від довгих болісних сумнівів до рішень. Людина, що бачила такого бика на сірому тлі, зможе визначити, хто йому друг, а хто ворог.

Побачити уві сні великих чорних бичків на зеленому лузі означає, що сновидець буде сповнений гордості за вражаючі результати діяльності на громадській ниві. Сонники передрікають, що він займе високе положення в державній ієрархії.

Уві сні чоловіки

Головне,, до чого сниться чорний бик хлопцям — до реалізації наяву їх грубуватих сексуальних фантазій, а в другу чергу — до задоволення амбіцій. Перешкоди будуть подолані будь-якими способами — мета виправдовує засоби. Багато хто забуває — і марно — що це ще і символ важкої роботи.

Чоловік, який побачив великого, добре вгодованого чорного бика, згідно сонником Міллера, відрізняється потужною негативною харизмою і користується успіхом у тих жінок, яких у відносинах привертає небезпека. Однак сонник Фрейда роз’яснює сновидцу, ототожнює себе уві сні з бичком, що той занадто впевнений у своїй фатальною привабливості.

Хлопець, якому наснилося, що чорний бик з рогами женеться, переслідує його, а йому доводиться втікати, в реальному житті побоюється гомосексуальних домагань. Сонник Дмитра І Надії Зими пояснює,, до чого сниться злякатися, навіть якщо це тварина женеться і нападає — лідерські задатки приведуть до перемоги.

Сновидіння жінки

Глибокі страхи, що заважають встановити відносини з чоловіками, знаходять відображення в образі чорного бика уві сні. Злий символізує каяття за гріхи, мирний, огрядний — сексуальну насолоду.

До чого він сниться незаміжнім? Панночці, якої він приснився ситим, породистим, сонники пророкують багатого жениха, але нелегке заміжжя. Бик, який нападав уві сні на молоденьку дівчину, віщує взаємну любов і щастя.

Агресивний або стомлений

Тлумачення образу злого, агресивного чорного бика полягає в застереженні від зайвих емоцій. Сонники радять людині приборкати лють, не розпалювати конфлікт, щоб не стати жертвою власної нестриманості. Втомлений і знесилений, він нагадує про необхідність відпочинку.

Якщо приснилося, ніби переслідує самець з величезними рогами, то попереду підстерігає небезпека з боку конкурентів. Якщо уві сні людина готова прийняти бій, то в реальності він знайде спосіб звернути неприємності на благо. З рогами жарти погані, але сонники пророкують славу тому, хто в поєдинку був піднятий на роги. Приснився безрогі бичок — це знак близького тріумфу.

Того, кому приснилось, як на кориді міцний бичок гнався за тореадорів, попереду чекають хвилини слави і загального захоплення, самому тікати від переслідування злого розлюченої тварини — до хвороби.

Важливо також, що всі родичі буйволів символізують багатство, тому якщо за людиною женеться бичок, це віщує великий спадок. А якщо він виглядав вельми мирно, поїдав траву — в життя повернеться спокій. Якщо при цьому низько нахиляв голову, добробут сновидіння зменшиться, але цим моментом можна скористатися, щоб з’ясувати, хто з друзів по-справжньому відданий.

Сонник чорний бик, до чого сниться чорний бик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: