Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний ворон, до чого сниться чорний ворон уві сні

З давніх-давен чорний ворон був уособленням зла. Його вважали «птахом відьми», і всіляко уникали контакту з ним. Згідно з іншими знань, ворон — це птах, що символізує мудрість століть і поколінь. Так само неоднозначно і думка сонників з приводу того,, до чого сниться ця птаха. Тому правильніше за все буде звірити побачений уві сні сюжет з декількома тлумачами.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера дає таке тлумачення сну, в якому ви бачите, як чорний ворон стукає вам у вікно своїм дзьобом: стук не голосний — зверніть увагу на своє життя, ймовірно, щось ви робите неправильно. А якщо він стукає дуже голосно, то вам необхідно змінити і орієнтири, і пріоритети.

Тлумачення Циганського сонника

Найчастіше, пояснення, які пропонує тлумач циган, істотно відрізняються від всіх інших пророцтв. Ось, наприклад,, до чого сниться чорний ворон, за версією даного «оракула»:

 • Велика зграя галдящіх воронів передбачає гучну вечірку і веселощі;
 • Літаюча колами «птах-ніч» обіцяє одержання несподіваних новин;
 • Бачили уві сні, як птаха покинула своє гніздо — почекайте з реалізацією своїх планів;
 • Каркають пернаті сіли у вас на підвіконні — до сімейного торжества;
 • Тримати в руках маленьких воронят — до періоду спокою і радості.
 • Воронні зграї: Від негоди до неприємностей

  Наснилося багато воронів, що кружляють у небі? Порівняйте трактування декількох тлумачів і виберіть той, який підходить до вашої реальності. Сонник Цветкова вважає, що галдящіх вороння зграя — це ознака того, що хтось дуже поганої думки про вас.

  Народні повстання, катастрофи і неприємності пророкує сонник Езопа сновидцу, який уві сні спостерігав, як багато птахів з вугільним оперенням кричали, сидячи на деревах. А ось, Слов’янський сонник обіцяє зміну погодних умов, якщо уві сні багато ворон тулилися одне до одного.

  Пернатий друг, як символ втрат і звісток

  Пастор Девід Лоффа, підказуючи,, до чого сниться чорний ворон, який залетів у вікно вашої квартири, обіцяє втрату чогось цінного і важливого для сплячої людини. А ось, якщо птах залетіла у вікно, покружлявши в будинку і вилетіла на вулицю, то це бачення означає сварки з домочадцями.

  Наснилося, що в будинок влетів вороненок і влаштувався у вас на плечі? Ви отримаєте якесь звістка, якого чекаєте вже дуже давно. Ручний чорний ворон сидить у вас на руці і їсть запропоновану їжу? Це означає, що ви зумієте знайти спільну мову з конкурентом.

  Агресивна ворона — ознака проблемних ситуацій

  Якщо ви бажає зрозуміти,, до чого сниться великий чорний ворон, який нападає на вас і клює, то найпростіші і точні пояснення ви знайдете в Східному сонник.

  Наснилася велика кричуща пташка, яка нападає на вас, захищаючи своє пташеня? Ви дізнаєтеся якісь секрети своєї дитини. А якщо ви бачите уві сні, що великий ворон клює вас в обличчя, то придивіться уважніше до свого оточення — хтось, видаючи себе за вашого друга, будує вам підступи і плете проти вас інтриги.

  Мертва птаха, або Прощайте, труднощі!

  Бачили уві сні у себе в квартирі мертвого пернатого? Обов’язково з’ясуйте,, до чого сниться подібний сюжет. Так, наприклад, міс Хассе обіцяє рятування від неприємностей і проблем тим, кому приснився подібний сюжет.

  А сонник Білого Мага пророкує перемогу над ворогом того, хто уві сні побачив мертвого ворона на обідньому столі. Наснилося, що дохлий чорний ворон — це ваших рук справа? Тоді можете сподіватися на те, що ви зумієте здійснити задумане, незважаючи на всілякі перепони і перепони.

  Сонник чорний ворон, до чого сниться чорний ворон уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: