Сонник чорний ведмідь, до чого сниться чорний ведмідь уві сні

Дуже легко заплутатися в тлумаченнях, розшифровуючи,, до чого сниться чорний ведмідь. Це так тому, що різні сонники абсолютно по-різному розцінюють побачений уві сні образ клишоногого хижака: одні тлумачі ототожнюють його з ворогом, інші — з покровителем. Для того щоб отримати більш-менш узагальнені тлумачення сну, слід врахувати те, як саме ви взаємодіяли з Потапичі.

Сонник Міллера

Чимало уваги даний тлумач приділяє примарилося чорному ведмедеві. Якщо ви бачите уві сні, як тікаєте від величезного синьо-чорного звіра, то це не дуже радісне ознаку.

Юним дівчатам варто з особливою ретельністю розглядати кандидата в чоловіки. А якщо подібний сюжет приснився заміжньої дами, то це може означати одне з двох: або у неї є суперниця, або чоловік на щось дуже сильно гнівається.

Представнику сильної половини людства ведмедик кольору ночі, приснився, означає нездорову, навіть в чомусь божевільну конкуренцію.

Ручний барибал, як символ заступництва

До чого сниться чорний ведмідь, що живе у вас вдома? На це питання з легкістю відповість сонник пастора Лоффа. Так, для початку слід уточнити, якщо подібне бачення примарилося чоловікові, то дуже скоро він візьме над кимось шефство. Правда, це більше актуально для дорослого відбувся чоловіки.

А ось, молодому чоловікові або хлопцю бачити уві сні домашнього барибал — знак невпевненості у власних силах і бажання подолати ці самі комплекси. Наснилося, що ви виховуєте чорно-білу ведмедицю? До знайомства з чарівною, але абсолютно не пристосованою до життя особливою, яка згодом стане дуже владної і самовпевненою жінкою, і все завдяки даним молодій людині.

Звір в гніві, або Не варто йти на ризик

До чого сниться жінці великий чорний ведмідь, грізно гарчить на неї? За сонником Медеї — це є не що інше, як відображення нестриманого характеру сновідіци.

А ось, якщо ви вирішите розібратися,, до чого сниться жінці, що її покусав великий ведмідь чорного кольору, то, в такому випадку, їй варто готуватися до того, що вона буде змушена скоригувати свої плани, щоб вони не привели до неприємних наслідків.

Великий ведмідь уві сні гарчав нема на жінку, а на іншого хижака, захищаючи сновидицей? Можливо, ризикнувши, ви знайдете те, до чого прагнули. Але ймовірність того, що недруги не «переб’ють» вам плани, мізерно мала, засмучує Східний сонник.

Малятка-ведмежата — ознака випадковостей і материнства

Дуже хорошою ознакою вважаються мрії, основними фігурантами яких є дитинчата хижаків. Так, наприклад, якщо молода дівчина бачить уві сні молодого чорного ведмедя, то це символ того, що вона готова до материнства не тільки фізіологічно, а й морально, підказує сонник Фрейда.

А в Англійському сонник є такі трактування: чорненький ведмедик, який наснився дівчині, уособлює собою несподівано приємні події.

Що робив ведмедик уві сні

Згадайте ще якісь подробиці того, що робив клишоногий у вас уві сні. Так, наприклад, він:

 • Їв — до міцного здоров’я;
 • Спав — вас охопить лінь;
 • Полював — не злите ворога, він зараз дуже сильний і небезпечний;
 • Купався — вам потрібно ретельніше обдумувати свої дії;
 • Влаштовував собі барліг — до сімейних клопотів.
 • Сонник чорний ведмідь, до чого сниться чорний ведмідь уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: