Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний лебідь, до чого сниться чорний лебідь уві сні

До чого сниться чорний лебідь? Сонник вважає, що ваші почуття будуть піддані серйозним випробуванням. Кінцеве тлумачення залежить від другорядних деталей того, що трапилося уві сні.

Думка Міллера

Сонник Міллера переконаний, що чорний лебідь символізує сумнівні задоволення, віддаючись яким ви ризикуєте втратити кохану людину.

Приготуйтеся!

До чого ще сниться птиця з вугільним оперенням? Сонник вважає, що має бути зіткнення з чимось дуже неприємним і навіть злим. Образ попереджає, що є близьким знайомим може виявитися брехливим лицеміром.

Крім того чорний лебідь уві сні символічно передає глибинну, непізнавану таємницю. Бачити його — до шансу осягнути щось заборонене.

Для чоловіка ця птиця відображає розставання з коханою, для жінки — нескінченні домашні клопоти і щоденну рутину.

Помиріться!

Якщо ж наснилися два красеня, то на зміну сварок і скандалів прийде бурхливе примирення. Один чорний лебідь знаменує період самотності, споглядання і духовного пошуку.

До чого сниться пташеня? Сонник підозрює, що нова любов виявиться нерозділеним і принесе чимало страждань.

Довелося бачити поранену птаху? Це означає, що ви засмучені, дізнавшись про трагічну подію.

Найгірше чути уві сні так звану «лебедину пісню». Цей крик — явне вказівку на чиюсь смерть.

Використовуйте інтуїцію!

Наснилися білі і чорні пернаті одночасно? Тлумачення сну сонник радить робити, враховуючи значення обох образів.

Так дикі лебеді, білі і чорні, обіцяють в майбутньому влада і багатство. Вони також уособлюють гармонію протилежностей.

До чого ще сняться білі і чорні пташки? Білосніжний символізує свободу і перспективи, чорний лебідь — інтуїцію. Їх поєднання буквально означає, що для досягнення мети необхідно використовувати своє внутрішнє чуття.

Дива не станеться…

До чого сняться чорно-білі лебеді? Це вісник втрат, клопоту і жалю. Крім того цей образ уві сні асоціюється з очікуванням дива.

Але, на жаль, сонник вважає, що задуманому не судилося здійснитися, а ваші мрії це лише безплідні ілюзії, які заважають тверезо дивитися на життя.

Наснилися чорно-білі пташки? Є ймовірність, що ваша воля підпорядкована більш сильною людиною, переслідують не самі благородні цілі під виглядом дружелюбності.

Ви впораєтеся!

Приснився чорний лебідь на воді? Скоро ви заслужите повагу оточуючих. Можливо, вам запропонують відповідальну посаду, з якої ви впораєтеся відмінно.

Бачити граціозних красенів на воді — до доленосних подій і серйозним перспективам.

Довелося тікати від агресивно нападника пернатого? Розчаруєтеся в друзях і близьких. Якщо ж уві сні птах напав і навіть вкусив, то спілкування з гордовитою особистістю доставить багато незручностей.

Що ви зробили?

Сонник пропонує детально розглянути розшифровку особистих дій сновидіння уві сні.

 • Пригощати смачним, годувати — вдасться пом’якшити жорстокий удар.
 • Кидатися камінням — втрата з власної вини.
 • Полює — неприємності через балаканини.
 • Стріляти — агресія, неприйняття.
 • Вбити — пересичення, пошуки.
 • Пора втекти?

  Уві сні привиділося, що лебеді летять? Пора залишити безперспективні ілюзії і почати жити днем ​​сьогоднішнім.

  Наснилося, що птахи відлітають? Сонник попереджає, що вам належить виправдовуватися в чомусь. Іноді це пряма вказівка ​​на те, що прийшов час гарненько відпочити від чоловіка або коханого.

  Сонник чорний лебідь, до чого сниться чорний лебідь уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: