Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний лев, до чого сниться чорний лев уві сні

До чого вночі сниться чорний лев? Сонник називає цього хижака передвісником різних складнощів: розставання, гнів начальства, ворожість впливової особи. Але іноді цар звірів темного забарвлення, побачений у сні, пророкує заступництво, можливість уникнути небезпеки або почати нові справи.

Впливовий покровитель, успішні підприємства

Приснився звір такого незвичайного забарвлення вказує: сновидец має зв’язок з могутніми силами. Тому в складній ситуації його нелегко перемогти.

Бачили чорного лева уві сні прив’язаним на ланцюгу? Сонник обіцяє впливового покровителя.

Чоловікові сновидіння про цю тварину є позитивним знаком. Можна починати нові справи, які стануть успішними. Якщо лев виявляв дружелюбність — пошук перспективної роботи або інші заняття принесуть сновидцу користь і задоволення.

Самі можете створити собі проблеми

До чого сниться такий хижак людині, який сам наділений владними повноваженнями? Сонник попереджає: сплячий може допустити зловживання наявними перевагами. Це призведе до значних проблем.

Часто чорний лев уві сні — вказівка: щось заважає сплячому домогтися визнання, пошани і успіху, яких він заслуговує. Можливо, справа в зовнішніх обставинах, а може, він сам проявляє недостатньо завзяття.

Любовні взаємини

Жінці бачити такого хижака уві сні означає: у неї з’явиться молодий коханець, однак чекати від нього підтримки годі й говорити.

Приснилося жінці бачення про полюють царя звірів такого незвичайного забарвлення підказує, згідно сонником: вона мріє знайти такого чоловіка, з яким можна реалізувати всі досі приховувані бажання.

До чого сниться жінці, як на неї нападає чорний лев? Бачення обіцяє швидке розставання з коханим.

У вас є хороший друг

Бачили уві сні: цей хижак і собаки цілком мирно вели себе один з одним? Сонник пояснює: ваш друг зможе домогтися високого становища, але не забуде про вашу дружбу.

Чоловікові приснився чорний лев може вказувати: сновидец має велику сексуальної силою, його партнерка буде задоволена.

Яким він був?

Тлумачення сну враховує, яким був лев:

 • Спокійним, ручним — заступництво сильної людини, але таїть якусь небезпеку;
 • Агресивним — піддастеся гніву начальства;
 • Сплячим — можете встигнути здійснити свої плани, поки вороги не активізувалися;
 • Зайнятим своїми справами — небезпека буде дуже близько, але пройде стороною;
 • Слабким, змученим — справи зміняться на краще.
 • Сонник Міллера: зіткнення з гідним противником

  До чого сниться чорний лев? Сновидіння означає: наяву незабаром проти сплячого повстане хто, рівний йому за силою.

  Через чужих інтересів можете постраждати

  Наснилося бачити, ніби тварина з таким забарвленням переслідує вас? Є небезпека з боку особи, наділеного владою. Людина весь свій вплив може використовувати проти вас.

  Він уві сні також віщує, за сонником: можете стати мимовільною жертвою конфлікту інтересів двох сторін, кожна з яких має певний авторитет і вплив. Проявіть обережність: під загрозою ваше професійне майбутнє і кар’єра. Уникнути подібної ситуації зможете, якщо вчасно помітите її передумови. Не слід вступати в конфлікти з впливовими особистостями.

  Сонник чорний лев, до чого сниться чорний лев уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: