Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний кролик, до чого сниться чорний кролик уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться чорний кролик, сонник проводить цікаві паралелі. Найчастіше символ уві сні відображає стан душі самого сновидіння. Що стосується перспектив, вони переважно сприятливі. На деякі моменти слід звернути увагу, вони служать підказками, як обійти неприємності.

Прогноз від психолога Міллера

Сонник Міллера стверджує, що бачити довговухої гризуна уві сні — добрий знак. Непередбачуваність звірка обіцяє зміни в кращу сторону, зокрема, в фінансових питаннях. В даному випадку темний окрас підкреслює значимість прийдешніх подій особисто для вас.

Дрібниці життя

Якщо приснилося, що ви мисливець, навколо багато дичини, і все це чорненькі кроленята, сюжет відображає ваше прагнення домінувати і перемагати. Наяву чекає протистояння, ви до нього морально готуєтеся.

Якщо приснилися темні кроленята, яких до того ж багато, хтось із близьких доставить немало клопоту. Не виключено, що йому просто захотілося отримати додаткової уваги та турботи.

Пухнасті довговухі малюки уособлюють бажання протегувати. Іноді образ нагадує про те, що одному з друзів потрібна допомога або дратує його пасивність.

Що він робив?

Найчастіше великий чорний кролик символізує родючість і добробут. Точніше зрозуміти тлумачення сну допоможуть дії тварини.

 • Якщо приснилося, як великий чорниш їв, в сім’ї з’явиться бажана дитина;
 • Якщо уві сні він був з’їдений вами, попереду радість та достаток;
 • Пустуючих заєць дає знати, що наяву хтось посилено приховує свій інтерес до вас;
 • З переляку забився в кут — контролюйте страх, інакше привернете то, чого боїтеся;
 • Небажано бачити уві сні сплячого кроля, передвісника розриву відносин, розлучення.
 • Сонник Езопа пропонує своє трактування,, до чого сниться великий чорний кролик сплячим. Образ символізує зниження активності, початок депресії.

  Бізнесмени та дівчата, будьте напоготові!

  Бачити уві сні чорного кролика означає недобре прообраз для комерсантів, особливо напередодні угоди. Сонник рекомендує діяти не поспішаючи, але впевнено, а не гнатися за великим кушем. Значення сновидіння не викликає сумнівів, якщо він виглядає повільним і умиротвореним.

  Якщо дівчині приснився такий символ, Жіночий сонник попереджає про високу ймовірність душевних травм і навіть фізичної агресії з боку малознайомих чоловіків. Це означає, що в найближчу тиждень-другий має сенс звести спілкування до мінімуму і не ходити однією вечорами.

  Чорно-білі передбачення

  Циганський сонник пропонує вельми цікаве пояснення,, до чого сниться чорно-білий ушастик або чорний кролик і білий поряд.

  Роз’яснюючи,, до чого сниться двоколірний чорно-білий представник породи заячих, сонник Хассе радить остерігатися лукавих осіб.

  Якщо уві сні темний і білий виявилися під замком в одній клітці, маг Юрій Лонго вбачає в символі нерішучість і невизначеність. Тільки діючи цілеспрямовано, ви зможете звільнитися з символічною клітини і прийти до успіху.

  Сонник чорний кролик, до чого сниться чорний кролик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: