Сонник чорний павук, до чого сниться чорний павук уві сні

Не поспішайте лякатися, побачивши уві сні, що по вас повзає величезний чорний павук. Найчастіше те, що здається нам страхітливим, на ділі виробляє зворотний ефект. Приблизно так йдуть справи і з цим кровососом. Наприклад, сонник Лонго, тлумачачи,, до чого сниться каракурт, обіцяє «прилипання» до сновидцу грошей і удачі. Інші тлумачі можуть з ним посперечатися, але на цьому і інших нюансах сюжету, варто зупинитися детальніше.

Прогнози на майбутнє від Міллера

За стійкого переконання сонника Міллера, якщо вам наснився величезний чорний павук, що плете навколо вас павутину, то це означає, що ви потрапили під вплив дуже непростого людини, що відрізняється неврівноваженим характером і не обумовленими спалахами гніву. Хоча павучок, мирно створює свій павутинний шедевр в кутку кімнати, обіцяє спокій і удачу.

До чого сниться багато дрібних паучат, що плазують навколо вас? Тлумач запевняє, що це до успіху в бізнесі і до кар’єрних звершень. А ось, якщо ви розчавили багато павучків уві сні, то це означає сварки з коханою людиною.

Бачити будинку: Від хвороби до успіху

«Біда стоїть біля вас на порозі», — пророкує сонник Езопа того, кому приснилось, що у нього вдома повзає великий волохатий чорний павук. «Здоров’ям сновидец НЕ буде гож в тому випадку, — продовжує засмучувати оракул, — якщо уві сні його кусає тарантул».

Абсолютно протилежне тлумачення сну пропонує сонник пастора Лоффа: бачите уві сні, що у вас на стелі сидять два великих волохатих чорних павука — знайте, вас чекає феєричний успіх на обраному вами терені.

Ще один тлумач — сонник Менегетті — мрії про великих паучарах трактує так: приснився великий волохатий павук-птахоїд в квартирі — чекайте зіткнення з підступним людиною зі свого оточення.

Зіткнутися на лоні природи, або Будьте на чеку!

До чого сниться жінці сюжет, в якому на неї на вулиці нападає чорний павук із червоними плямами, роз’яснить Мусульманський сонник. Якщо каракурт укусив жінку уві сні, то це означає, що незабаром вона почує про себе так «отруйні» чутки, що це викличе у неї нервове потрясіння.

Убити в сні чорного павука, який вас укусив, за сонником Медеї — ознака перемоги над заклятим недругом. А якщо ви вбили каракурта, який вас не чіпав, а просто проповзав повз, то це символізує вашу зарозумілість і вміння «нариватися» на проблеми.

Тікати з криками, бачачи, що в намет заповз птицеед або тарантул — сигнал про нерішучість сновидіння і навіть в якійсь мірі боягузтва, пояснюють сонники.

Тераріум або зоомагазин — Вас буде тягнути на «подвиги»

Ви зіткнетеся з неприємним конфузом, причому, трапиться він «завдяки» вам, пророкує Східний сонник дівчині, яка уві сні випадково вбила маленького чорного павука на виставці або в ЗооМаркет. Ви зробите вчинок, якого від вас ніхто не чекає, і цей випадок матиме широкий резонанс.

А ось,, до чого сниться «перевертень» попередньої мрії, в якій ви не тисніть павука, що повзає в тераріумі, а годуєте його, підкаже Циганський тлумач. Якщо вам приснилося, що ви годуєте Чорну вдову, то це означає, що ви не проти взяти участь в ризиковій затії. Чорна вдова уві сні повзла у вас по руці? Не варто надто довіряти незнайомим людям.

Маленький павук-птахоїд лоскотно стосується уві сні вашого обличчя, перебираючи по ньому всіма своїми вісьмома лапками? Це означає, що під маскою веселощів, ви приховуєте від всіх неприємну правду про себе.

Незвичайний павучок

Яких тільки павуків в природі ні існує, всіх не перелічити. А що, якщо вам наснився не звично чорний павук, а незвичайний. Ось, про це наступні тлумачення. Отже,, до чого сниться павучок:

 • Кошлатий, немов кішка — вас налякає невинний жарт одного;
 • Літаючий, як комаха — до не цілком приємним вістям;
 • Чорно-білий, на зразок зебри — до чергування брехні і правди;
 • Говорить або співає — до сильного здивування від новин;
 • З квадратним тільцем, а не з круглим — ви перестанете думати шаблонами.
 • Сонник чорний павук, до чого сниться чорний павук уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: