Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний кіт, до чого сниться чорний кіт уві сні

Бажаючи дізнатися, до чого сняться приснилися образи і картинки власних сновидінь, ми часто звертається за допомогою до сонникам. Чорний кіт уві сні є досить неоднозначним поняттям, яке уособлює з одного боку темну сторону людської сутності, з іншого — ставлення оточуючих до сновидцу.

Оскільки наяву чорна кішка є істотою містичним, сон в якому приснився чорний кіт, каже про втручання в долю людини потойбічних сил. Людям, які мають ясновидцем даром або інтуїцією, значення, до чого сниться бачити чорного котика уві сні, є символом, що втілює рішення і вихід з ситуації, що склалася, це може бути як глобальний вихід з виниклої проблеми, так і усунення дрібних негараздів.

Який він…

Зовнішній вигляд тварини має безпосереднє значення на тлумачення сновидіння в сонник. Оскільки уві сні у вигляді образів відображаються страхи, надійні, і почуття людини значення, до чого сниться сон, може змінювати свій характер і позначення. Чисте і випещене тварина говорить про сильний і підступного ворога, який знаходиться в близькому оточенні сновидіння.

В сонник Міллера чорний кіт є досить несприятливим знаком, проте якщо уві сні людині вдалося прогнати або вбити тварину, значить, всі неприємності пройдуть стороною, а люди, задуми недобре, не досягнуть своїх цілей.

Великий чорний кіт уві сні, тлумачиться сонником як наявність недоброзичливців серед впливових людей. Слід бути напоготові, тому як в сфері бізнесу настануть важкі часи, слід запастися терпінням і раціонально розподіляти фінансові ресурси.

Приснився чорно-білий кіт відображає заплутану неприємну ситуацію, результат якої в майбутньому не визначений. Щоб правильно розтлумачити, до чого сниться чорно-біла кішка, слід згадати, який колір переважав на тварину. Темні плями на білому тлі позначають близького друга, що має якісь претензії до сплячого людині.

Для дівчат, сновидіння, в якому темна кішка має кілька білих плям, може бути передвісником того, що ворог, який бажає їй зла, буде відчувати симпатію або жалість до молодої особи.

Позитивним вважається значення сну, де чорний кіт поранений і спливає кров’ю. Молодим людям така картинка говорить про повну перемогу над противником, підприємцям даний образ обіцяє перемогу в нелегкій боротьбі з конкурентами і успішним закінченням судових тяжб.

Згідно сонником чоловікові побачити уві сні чорного кота мокрим або облізлим, позначає видиме перевагу над жінкою, з якою тривалий час ведеться негласна боротьба. Можливо, в руки потрапить інформація, здатна згубно позначиться на репутації войовничої молодої особи.

Якщо чорний кіт — мертвий уві сні, то сонник тлумачить бачення як неприємності, які можна уникнути. Дохлої тварина застерігає про підлість з боку знайомих людей.

Заміжній жінці сонник тлумачить сон — чорний кіт, як інтуїтивні здогади про невірність свого обранця. Часто такий стан справ вимагає детального розгляду, оскільки ситуація може бути настільки заплутаною і неоднозначною, не треба вирішувати подібні питання з гарячою головою, можливо це виявиться всього лише підступами недоброзичливців.

Взаємодія з твариною

Поведінка звіра уві сні вважається важливим в тлумаченні сонника і ширше розкриває до чого сняться подібні бачення. Спокійний котик, який треться об ноги і муркоче, сонником уособлює брехливого одного або близької людини.

Досить несприятливим знаком вважається сновидіння, в якому чорний кіт нападає, і тлумачиться в залежності від дій сновидіння. Якщо котика вдалося прогнати — вдале закінчення справ, якщо тваринка зміг якось нашкодити, то треба готуватися до тривалого протистояння з конкурентами.

Самим позитивним знаком вважається сон, в якому довелося вбити чорного кота. Дівчатам така картинка обіцяє перемогу в боротьбі за кохану людину з дуже сильною суперницею. Бізнесменам даний образ говорить про перевагу над конкурентами, замишляють недобре.

Жінок, які тримають чорного кота на руках, сонник попереджає про те, що близькі люди плетуть за її спиною інтриги і обговорюють її інтимне життя. Часто аналогічна картинка відображає загрозу поширення брехливих чуток, здатних вплинути на репутацію сновидіння.

Якщо, чоловікові доводиться гладити чорного кота, а той у відповідь шипить, або дряпає уві сні, значить, потрібно уникати ведення загального бізнес-справи зі своїми приятелями. Жінкам, побачивши подібне бачення, сонник радить ретельно придивитися до своїх наближеним подругам. Ймовірно, що одна з приятельок хоче посварити дівчину з коханим хлопцем.

Якщо ж чорний кіт кусає, то важливим в тлумаченні значення, до чого сниться сон, виступає місце укусу. Укус за руку, за сонником, обіцяє невдале знайомство, за ногу — дезінформація, за живіт — проблеми з рідними та близькими, за спину — несподіване зрада близького друга, за шию — легковажну поведінку коханої людини.

Сонник чорний кіт, до чого сниться чорний кіт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: