Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний дим, до чого сниться чорний дим уві сні

Роз’яснюючи,, до чого сниться чорний дим, сонник звертається до емоційного стану сплячого. Найчастіше образ уві сні є відображенням реальних тривог, багато з яких є безпідставними. Іноді символ виступає в якості попереджувального димового сигналу. Тлумачення рекомендують тримати себе в руках.

Поради Міллера

Таке незвичайне явище, як чорний дим без вогню, віщує не менше дивовижні події. Не за горами непередбачувані, але в підсумку позитивні зміни. Сонник Міллера рекомендує подбати про збереження майна і взяти свої страхи під контроль. Якщо у сновидіння вистачить розсудливості подбати про заходи безпеки, все, що відбувається сприйметься як захоплююча пригода.

Нітрохи не страшно

Снотолкователь Езопа вважає, що уві сні задимлення без вогню уособлює схильність перебільшувати масштаби неприємностей і роздувати з них справжні проблеми.

Це не єдина трактування,, до чого сниться чорний дим без вогню. Тлумачення сну від чаклунки Медеї обіцяє, що події, які змусять похвилюватися, на ділі виявляться початком тріумфу.

Ігри з вогнем

Цікаво дізнатися, до чого сниться, що чадить шлейф від пожежі. Сонник трактує побачене уві сні як ознаку відмінною новини.

Якщо приснилося задимлення від пожежі, сновидец виявиться у перебігу подій, не залежних від нього. Гра за чужими правилами не скасовує можливість виграшу.

Сонник Хамідова ототожнює гар і чад від пожежі з небезпечної любовним зв’язком. Висока ймовірність закохатися в заклятого ворога, з яким ніщо не завадить скористатися ситуацією.

Житло в диму

У сонниках знайдеться чимало пояснень,, до чого сниться чорний дим в будинку сплячого. Діапазон передбачень надзвичайно широкий: символ уві сні передує як радісним, так і лякає подій.

 • Якщо від задимлення в будинку важко дихати, попереду велика удача;
 • Коли димова завіса заважає бачити, добрі вісті торкнуться всієї родини;
 • Якщо наснилася кіптява, не дуже покладайтеся на друзів: вони можуть підвести;
 • Густий серпанок уві сні предзнаменует старт нового етапу в одній з важливих життєвих сфер;
 • Довелось бачити уві сні затемнення в будинку — виникне нерозуміння між подружжям;
 • Коли уві сні темна імла застилає житло, без допомоги юриста не вирішити актуальне питання.
 • Димохід

  Іноді те,, до чого сниться димок, що піднімається з труби, сонник тлумачить буквально: гряде період насолоди домашнім затишком.

  У той же час, сонник Езопа вважає символ типовим перевертнем. Сплячому належить покинути рідні стіни і відправитися в довгу незаплановану поїздку.

  Коли трапляється бачити уві сні чорний дим, що йде з труби паровоза, наяву належить дізнатися про час аварії поїзда.

  Чого очікувати у відносинах

  Якщо приснився густий чорний дим, сонник Закоханих радить відкласти до кращих часів любовні пригоди. Імовірність зустрічі з підступним і небезпечним маніпулятором занадто висока.

  Сонник Дмитра та Надії Зими розповість, що обіцяє густий чорний дим тим, хто перебуває в постійних стосунках. Найближчим часом сновидцу дуже бажано не піддаватися паніці. Існує ризик зіпсувати життя коханій людині своїми тривогами і похмурим настроєм.

  Труднощі переборні

  Якщо приснилися клуби диму і чаду в небі, Універсальний тлумач обіцяє, що ви впораєтеся із завданням, яке не під силу вирішити нікому іншому.

  Димові хмари в в небі обіцяють спільну поїздку, під час якої можливі розбіжності між попутниками. Місія сновидіння — не допустити, щоб непорозуміння переросли в конфлікт. Успіх підприємства залежить від скоординованості дій всієї команди.

  Акуратніше з фінансами

  До чого сниться, як клуби валять з вікна? На думку тлумача Хассе, образ, який вам наснився, означає сімейні негаразди. Неприємне для всіх подія може спровокувати сварку. Медіум нагадує, що перемогти напасти вдасться тільки спільними зусиллями.

  Якщо приснилося, що ви перебуваєте всередині задимлені приміщення, і ваше обличчя почорніло від сажі, це означає, що слід утриматися від нерозумних витрат. Заощадження можуть зникнути, як димок з з вікна.

  Сонник чорний дим, до чого сниться чорний дим уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: