Сонник чорні кошенята, до чого сниться чорні кошенята уві сні

До чого сняться чорні кошенята? Сонник називає їх передвістям обману, підступу ворогів, складнощі взаємин. Такий символ уві сні попереджає: потрібно бути напоготові, щоб не втрутитися в непристойну ситуацію і дати гідну відсіч підступам злостивців.

Сонник Міллера: недруги плетуть інтриги

Приснилися чорні кошенята віщують незначні неприємності. Коли вони брудні, худі — сновидец може стати жертвою чиєїсь обману, інтриг.

Любовні складності

Якщо вони маленькі — бачення обіцяє брехня, спрямовану проти сплячого. Чоловіка сюжет попереджає: його жінка щось приховує, але коли це стане відомо — їх зв’язок припиниться.

Тлумачення сну про маленьких пухнастих кОТЯТКИ для дівчини наступне: її обранець — шахрай, який звик часто брехати. Коли перше захоплення закоханості пройде — варто задуматися, чи потрібен він їй.

До чого сняться руді і чорні кошенята разом? Сонник пояснює: якийсь вчинок коханої людини дуже засмутить сплячу (сплячого).

Проблеми успішно вирішаться

Також руді котячі малюки, приснилися разом з темненька, вказують: надійде пропозиція взяти участь в прибутковій справі, яке назвати чесним ніяк не можна.

Бачення уві сні про мертвих кошенят вугільно-чорного кольору означає: ви успішно вирішите свої проблеми матеріального плану.

Мертві малюки, яких ви бачили в ніч на середу, віщують: складна ситуація на роботі, яка довго турбувала, успішно завершиться.

Обережніше: вороги намагаються нашкодити

Наснилося, ніби це коти? Сонник застерігає: проти сновидіння активізуються чорні сили. Можливі неприємності, конфлікти, перешкоди.

Якщо чорні коти нападали, кусалися — вороги постараються зробити все можливе, щоб не тільки очорнити людину, а й заволодіти його власністю.

Бачити білих і чорних кошенят уві сні означає: заздрісники будують підступи, тому треба бути уважніше.

До чого сниться, як малюки білого і темного кольору б’ються? Сонник вказує: ваші недруги будуть сваритися між собою, але з подвоєною мстивістю стануть будувати підступи.

Ускладнення зі знайомими, партнерами

Якщо білі і чорні кошенята уві сні грали разом — наяву неприємності доставить приятель або знайомий.

Наснилася кішка з ними? Сонник попереджає: наяву сплячий дізнається про невірність партнера або підступи суперника (суперниці), що прагне відвести другу половинку сновидіння.

Кішка, оточена своїми крихітками такого кольору уві сні обіцяє неприємні зміни, а також багато турбот.

Перешкоди, перешкоди, засмучення

До чого сниться, ніби кішка народила багато чорних кошенят? Наяву сновидец зіткнеться з безліччю перешкод від ворогів, причому, подолати він зможе не все.

Багато кумедних пухнастиків вугільного забарвлення уві сні обіцяють засмучення на роботі і в сім’ї. Можуть виникнути різні непорозуміння, сварки.

Подробиці сновидіння

Сонник рекомендує звернути увагу на інші деталі бачення:

 • Бачити їх — вас обдурять;
 • Гладити — у відповідь на допомогу отримаєте невдячність;
 • Гратися — недруги грають з вами, треба готуватися дати відсіч;
 • Їх багато навколо — серед знайомих є фальшиві друзі.
 • Можливі помилки, краще попросити поради

  Жінці наснилися ластящіеся чорні кошенята? Вони, по сонником, віщують: у неї з’явиться меркантильний залицяльник. Це знайомство стане причиною серйозних втрат.

  До чого сниться жінці грати з ними? Вона зробить безліч помилок, тому краще після такого сюжету порадитися з тим, кому вона повністю довіряє, щоб їх уникнути.

  Чоловікові бачення уві сні обіцяє виснажливу суєту, коли за дрібницями можна упустити важливе питання.

  Сонник чорні кошенята, до чого сниться чорні кошенята уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: