Сонник чорниця, до чого сниться чорниця уві сні

Коли уві сні сниться чорниця, то варто пригадати ряд нюансів. Справа в тому, що тлумачення цього образу неоднозначно. І залежить від кольору ягідки, ялини або готували її і навіть від віку і часу народження сновидіння. Тому загляньте в сонник, щоб розібратися з цим питанням. Можливо, дізнавшись,, до чого сниться це страва, ви зможете змінити прийдешні події в свою користь.

Будьте пильні

Сон-застереження являють приготування варення з чорниці. В такому випадку є ризик фіаско в справах. Намагайтеся обдумувати кожен крок, щоб не зробити фатальної помилки.

Якщо уві сні ви вирушили збирати ласощі, то зверніть увагу на своє здоров’я. Відомо, що чорниця покращує зір. Не зайвим буде покуштувати її в реальному житті. Так збирати на галявині велику і стиглу ягоду означає появи великих неприємностей. А якщо ви облюбували кущ з незрілим урожаєм, то пригадайте нездійснені справи. Так ваші наміри дають про себе знати.

Дуже вірно, якщо ви задумалися,, до чого сниться одяг, забруднений чорницею і брусницею. Ймовірно до вас в будинок скоро нагрянуть люди, з якими спілкування не викликає захоплення. Однак спровадити їх швидко не вдасться. Але сонник описується виняток, коли від неприємних особистостей відбувається моментальне позбавлення. Наприклад, приснилася торгівля чорницею. Не виключено, що в такому випадку епіцентром розбрату є господар сновидіння. Будьте просто помягче з оточуючими.

Нічого доброго не віщує і сонник Міллера. Збирати врожай чорниці і брусниці в глибоку чашу — сновидіння сумне. Особливо, якщо ви усвідомлювали, що вона помнеться. Дане знамення віщує ситуацію, коли ваші добрі наміри закінчаться неприємностями.

Не важко здогадатися, до чого сниться кислий і зіпсований продукт. Особливо, якщо вам приснилося отруєння уві сні. Можливо, у вашому житті настає пора випробувань. Наснилися чорні губи від ягоди? Це тривожний дзвіночок. Сонник стверджує, що незабаром ваша репутація зіпсується.

Чекаємо приємних звісток

Довгоочікувана вагітність настане для дівчини, скуштувала смак чорниці уві сні. Сонник віщує також поліпшення фінансів сімейним парам.

Якщо ви ласували великої ягодою в компанії, то вас чекає підвищення по кар’єрних сходах. Якщо вам приснилося приготування чорничного морсу або компоту, то незабаром ваше життя кардинально зміниться і наповниться яскравими фарбами.

Сонник Міллера пророкує одужання, в разі знахідки величезної галявини чорниці. Цікаво тлумачення снів, коли приходить образ маленького куща з плодами. Це свідчить про міцних сімейних кайданах. А також підтримки рідних і друзів у важку хвилину.

Задумалися до ЧОГО СНИТЬСЯ чорниця з незвичайним смаком? Вас чекають приємні сюрпризи або новини від близьких, так написано в сонник Міллера. Для дівчини не виключено надходження пропозиції вступити в шлюб з коханим.

Значення від дати народження

Особливості тлумачення снів часом залежать від місяця народження. Бачити чорницю уві сні не бажано весняним представникам. А для літніх знаків її образ пророкує зміцнення сімейних основ або зустрічі зі своєю половинкою. Також приємні новини очікують народжених восени і взимку.

Сонник чорниця, до чого сниться чорниця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: