Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорниця, до чого сниться чорниця уві сні

Коли уві сні сниться чорниця, то варто пригадати ряд нюансів. Справа в тому, що тлумачення цього образу неоднозначно. І залежить від кольору ягідки, ялини або готували її і навіть від віку і часу народження сновидіння. Тому загляньте в сонник, щоб розібратися з цим питанням. Можливо, дізнавшись,, до чого сниться це страва, ви зможете змінити прийдешні події в свою користь.

Будьте пильні

Сон-застереження являють приготування варення з чорниці. В такому випадку є ризик фіаско в справах. Намагайтеся обдумувати кожен крок, щоб не зробити фатальної помилки.

Якщо уві сні ви вирушили збирати ласощі, то зверніть увагу на своє здоров’я. Відомо, що чорниця покращує зір. Не зайвим буде покуштувати її в реальному житті. Так збирати на галявині велику і стиглу ягоду означає появи великих неприємностей. А якщо ви облюбували кущ з незрілим урожаєм, то пригадайте нездійснені справи. Так ваші наміри дають про себе знати.

Дуже вірно, якщо ви задумалися,, до чого сниться одяг, забруднений чорницею і брусницею. Ймовірно до вас в будинок скоро нагрянуть люди, з якими спілкування не викликає захоплення. Однак спровадити їх швидко не вдасться. Але сонник описується виняток, коли від неприємних особистостей відбувається моментальне позбавлення. Наприклад, приснилася торгівля чорницею. Не виключено, що в такому випадку епіцентром розбрату є господар сновидіння. Будьте просто помягче з оточуючими.

Нічого доброго не віщує і сонник Міллера. Збирати врожай чорниці і брусниці в глибоку чашу — сновидіння сумне. Особливо, якщо ви усвідомлювали, що вона помнеться. Дане знамення віщує ситуацію, коли ваші добрі наміри закінчаться неприємностями.

Не важко здогадатися, до чого сниться кислий і зіпсований продукт. Особливо, якщо вам приснилося отруєння уві сні. Можливо, у вашому житті настає пора випробувань. Наснилися чорні губи від ягоди? Це тривожний дзвіночок. Сонник стверджує, що незабаром ваша репутація зіпсується.

Чекаємо приємних звісток

Довгоочікувана вагітність настане для дівчини, скуштувала смак чорниці уві сні. Сонник віщує також поліпшення фінансів сімейним парам.

Якщо ви ласували великої ягодою в компанії, то вас чекає підвищення по кар’єрних сходах. Якщо вам приснилося приготування чорничного морсу або компоту, то незабаром ваше життя кардинально зміниться і наповниться яскравими фарбами.

Сонник Міллера пророкує одужання, в разі знахідки величезної галявини чорниці. Цікаво тлумачення снів, коли приходить образ маленького куща з плодами. Це свідчить про міцних сімейних кайданах. А також підтримки рідних і друзів у важку хвилину.

Задумалися до ЧОГО СНИТЬСЯ чорниця з незвичайним смаком? Вас чекають приємні сюрпризи або новини від близьких, так написано в сонник Міллера. Для дівчини не виключено надходження пропозиції вступити в шлюб з коханим.

Значення від дати народження

Особливості тлумачення снів часом залежать від місяця народження. Бачити чорницю уві сні не бажано весняним представникам. А для літніх знаків її образ пророкує зміцнення сімейних основ або зустрічі зі своєю половинкою. Також приємні новини очікують народжених восени і взимку.

Сонник чорниця, до чого сниться чорниця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: