Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорна собака, до чого сниться чорна собака уві сні

Великий чорний собака в вашому сні є дзеркальним відображенням вашого рішучого настрою. Сон означає, що ви не бажаєте розмінювати себе на те, що вважаєте неприйнятним, — уточнює сонник. Сон хоче попередити, що чекає нелегка боротьба з великим, сильним і, головне, підступним і непередбачуваним противником. Не факт, що сон символізує конкретну особистість, це цілком може бути черговий безглуздий закон або соціальна тенденція, яким ви намагаєтеся протистояти.

Якщо вам наснився сон, в якому чорна собака нападає на вас, але не може вкусити, знайте: у вас з’явився недруг. У той же час, сонник поспішає заспокоїти, що на ділі він не дуже-то сильний. Плітки за вашою спиною, неаргументовані звинувачення на вашу адресу і дрібні провокації — це все, на що він здатний; так може поводитися конкурент-невдаха або претендент на займану вами посаду. Зберігайте холоднокровність, — радить сонник.

До чого сниться сон, як чорна собака кусає вас? Сон, в якому ви здалися без бою і дозволили себе покусати — однозначно на жаль. Якщо ви хоча б спробували дати відсіч нахабу, сонник обнадіює, що і наяву ви зможете відстояти свої інтереси. Сон, в якому в результаті собачої атаки ваш одяг прийшла в непридатність, зайвий раз підкреслює, що сварки або боротьби не уникнути. У деяких випадках місця укусів, отриманих уві сні, наяву можуть виявитися вогнищами захворювань.

До чого ще сниться чорна собака уві сні

Нехай сон не вводить вас в оману: добра чорна собака теж може вкусити нишком. Сонник попереджає, що незабаром ви можете випробувати серйозне розчарування в новому знайомому, чарівністю і товариськістю якого ви в даний момент захоплюєтеся. Увірвавшись в ваш сон, чорна собака попереджає, що він може виявитися не тим, за кого себе видає. Сон нагадує про те, що саме зараз слід ретельніше фільтрувати привабливі пропозиції і остерігатися вивертів.

Сон, в якому вас вкусила чорна собака, свідчить про те, що ваші недоброзичливці не зупиняться ні перед чим. Сонник попереджає про можливість окультної атаки, основні ознаки якої — раптове і безпричинне погіршення самопочуття, які неможливо пояснити, депресія, відверте невезіння буквально у всьому. Сон відкриває вам очі на справжню причину, розуміння якої допоможе усунути негативні наслідки. Дівчині, яку уві сні вкусила чорна собака, подібний сон обіцяє пропозицію руки і серця, тільки ось про те, чи вдалим виявиться шлюб, сонник замовчує.

Щоб зрозуміти,, до чого сниться зла чорна собака, сонник для початку з’ясовує, в чому полягала її злість. Загрозливе гарчання і спроба перепинити вам шлях означають, що на вас готується замах. Гучний гавкіт свідчить про те, що ваші вороги зовсім не вміють тримати язика за зубами, і скоро їх недобрі задуми стануть вам відомі. Сон, в якому чорна собака взята на ланцюг, поводок або іншу прив’язь також вказує на наявність ворогів у вашому оточенні.

Сонник чорна собака, до чого сниться чорна собака уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: