Сонник чорна спідниця, до чого сниться чорна спідниця уві сні

Чорна спідниця уві сні трактується як різноплановий символ. Сонник стверджує: це передвістя матеріальних втрат, застереження від поспішних романтичних відносин. Але іноді бачення обіцяє щасливе кохання. Її фасон допоможе уточнити,, до чого сниться такий символ.

Поки уникайте романтичних зв’язків

Присниться чорна спідниця як би попереджає: зараз краще уникати романтичних взаємин, оскільки вони можуть принести жалю, розчарування. Іноді бачення обіцяє печаль.

Бачити себе в сні в чорній спідниці означає: не варто вступати в нову любовну зв’язок, якщо ще свіжі спогади про попередній розставанні. Краще зробити паузу, подумати, відпустити емоції.

До чого сниться, коли вона коротка? Сонник застерігає: можливі матеріальні втрати, якщо надасте комусь невиправдане довіру. Уважніше поставтеся до нових знайомих і їхніх пропозицій.

Можливо також інше тлумачення сну про короткій спідничці: дівчина дуже близько підпустила до себе якогось чоловіка, а цього не треба було робити.

Попереду нове захоплення

Наснилася мереживна? Сонник обіцяє: ваша любов буде щасливою.

Також сюжет уві сні про мереживний чорній спідниці каже: не слід придушувати свою сексуальність. Краще розберіться в своїх потребах, бажаннях, щоб життя приносила задоволення і радість.

До чого сниться одягати її на себе? Сонник стверджує: сновидицей очікує нове захоплення, сплеск емоцій, приємні спогади. Бачення також віщує побачення з коханим.

Здійсніть свої мрії в реальність

Молодій людині бачити чорну спідницю — обіцяє швидку одруження. Одруженому — сварку з дружиною.

Жінці вона уві сні сигналізує: спляча боїться собі в чомусь зізнатися. Однак зараз якраз відповідний момент, щоб зробити це, спробувати втілити в життя саме те, що подобається самій.

Який фасон приснився?

Сонник рекомендує звернути увагу на її фасон:

 • Красива, жіночна — до романтичному настрою;
 • Зайве святкове — у відносинах є деяка частка лицемірства, брехні;
 • Багатоярусна — заплутані взаємини, які вже обтяжують;
 • Надто пишна, з воланами, оборками — нинішні відношення не дуже серйозні;
 • Расклешенная — у вас велике зарозумілість;
 • Гофрований — належить складна справа;
 • Сувора — попереду серйозний роман;
 • Занадто простий фасон — нудьга, смуток з партнером.
 • Сонник Міллера: будете розсудливі

  До чого сниться довга чорна спідниця? Це означає: наяву завдяки розсудливості ви подолаєте свої таємні, а, можливо, навіть ганебні бажання.

  Приклавши зусилля, досягнете відмінних результатів

  Бачити довгу уві сні — спляча занадто недовірлива, недовірлива, вона хоче захистити себе від зовнішнього світу, щоб уникнути відповідальності. Проте недовіра, неприйняття навколишнього світу стане на заваді реалізації її планів, охарактеризує сновидицей як відлюдкувате жінку. Треба бути більш товариською — тоді вдасться швидше домогтися потрібних результатів.

  Наснилася довга спідниця на собі? Сонник повідомляє: вас чекають перемоги особистого характеру. Дуже скоро надії на міцний союз і гармонійні взаємини збудуться.

  Також бачення уві сні обіцяє якісь випробування. Однак не потрібно їх боятися — завдяки вашій цілеспрямованості і докладеним зусиллям все закінчиться добре.

  Сонник чорна спідниця, до чого сниться чорна спідниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: