Сонник чорна смородина, до чого сниться чорна смородина уві сні

«Це червона? Ні, це чорна! А чому вона біла? Тому що зелена! »- чули таку загадку? А знаєте відповідь? Якщо немає, то я підкажу — смородина! Дуже корисна ягода, скажу я вам! Хочеш — їж свіжу, хочеш — вари. Все одно користь буде величезна! Ось яка це чудова смакота! А якщо раптом, смородина приснилася вам уві сні? Так, не проста, а чорна смородина — королева всіх сортів! До чого сниться подібне? До нестачі вітамінів або до солодкого життя? Давайте заручимося підтримкою сонника і розповімо всім, що віщує нам подібне сновидіння!

Ягода-малина і всі інші

Бачити уві сні красиву стиглу чорну смородину — вас чекає привабливу пропозицію, або любовне, яке ділове, обіцяє сонник Міллера.

Сниться сон, в якому ви збираєте ягоди з кущів — це значить, що для досягнення своїх цілей вам доведеться докласти деяких зусиль і старання.

Наснилося, що ви перебирає плоди чорної, червоної і білої смородини і розкладає їх по окремих тарілках — наяву ви стоїте перед непростим вибором і боїтеся помилитися. Сонник заспокоює, яке рішення ви б не взяли, справи скластися дуже добре.

Побачили уві сні, що ви миєте Смородинка, змиваючи з неї бруд — в реальному житті вам належить прийняти участь в ризикованій кампанії, що загрожує вам втратою грошей і часу. Будьте обачні, вкладаючи фінанси, радить сонник.

Смачне варення ми зваримо в неділю…

Бачити, що ви готуєте чорну смородину, для того, щоб зварити варення — в реальності ви задумали якесь захід, спрямований на зміцнення любовних зв’язків. Для сімейних людей, це, можливо, романтичне побачення далеко від дому, для самотніх — висока ймовірність пропозиції руки і серця або навіть самого весілля.

Уві сні ви п’єте чай з смородиновим джемом — до насолоди і задоволення, обіцяє сонник.

Наснилося багато банок з желе зі смородини — до достатку і фінансового процвітання.

Велика ягідка, та роток малуватий!

Сниться, що ви перебрали чорну смородину і стали є найбільші ягідки — в реальному житті ви довго будете перебирати можливі варіанти відпочинку, але той, на якому ви зупинитеся, виявиться найкращим.

Є уві сні плоди смородини без перебору — наяву ви ризикуєте захворіти якимось кишковим захворюванням. Не їжте їжу, сумнівного приготування.

Сон, де ягоди смородини, які ви збираєтеся є, гнилі або брудні — до обтяжливим і клопіткою зобов’язаннями. Місячний сонник радить не давати необдуманих обіцянок.

Сниться, що ви кладете в рот великі стиглі плоди чорної смородини, але відчуваєте в роті кислий смак — до даремним очікуванням і обману, засмучує нас своїм тлумаченням сонник Ванги.

Во саду ли, в городі

Наснилося, що ви збираєте смородину в своєму саду — в сім’ю можуть увійти проблеми через одного з друзів. Навчіться розрізняти справи сімейні і товариські, це дозволить вам уникнути сварок і конфліктів.

Збираєте чорну смородину з дикорослого куща в лісі — до чудового відпустки зі своєю сім’єю. Причому в даному сновидінні є один істотний нюанс: чим більше диких кущів ви бачите, тим краще і цікавіше буде відпочинок.

Підпалили сухий смородиновий чагарник і спостерігаєте за його горінням — ваші труднощі і неприємності скоро підуть в минуле.

Сонник чорна смородина, до чого сниться чорна смородина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: