Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорні зуби, до чого сниться чорні зуби уві сні

Якщо уві сні вам довелося бачити чорні зуби, то обов’язково знайдіть цьому пояснення. На думку сонника, таке бачення не обіцяє нічого хорошого. Але варто розглянути всі варіанти, які дадуть більш точну відповідь, до чого сниться це явище.

Суцільний негатив

Гнилі зуби з чорнотою є одними з найбільш неприємних видінь, які можуть наснитися людині. Навіть якщо стан ротової порожнини ідеальне, все одно виникають питання.

Гнилі зуби є передвісником хвороб і сварок. Закоханих чекає неминучий розрив, а в будинку неодмінно хтось захворіє. Але найчастіше, гнилі різці символізують труднощі, до яких сновидець явно не готовий.

Попередження Міллера

Сонник Міллера попереджає: якщо уві сні ви виявили у себе зуби з чорнотою, то негайно звільнитеся від непотрібних справ. Ви звалили на себе непомірну ношу, і це скоро позначиться на здоров’ї.

Біжіть до стоматолога!

Сонник зазначає, що чорні зуби символізують зниження життєвої сили сновидіння і вказують на проблеми з родичами.

Бачити у себе в роті гниль — надзвичайно погано. Це явне вказівку на слабкість, хвороби, бідність і навіть убогість.

Якщо приснилося, що ви знайшли у себе зубок чорного кольору, то обов’язково зверніться до стоматолога. Сонник вважає, що це той рідкісний випадок, коли сон має пряме значення.

Не пропустіть момент!

Якщо приснилося сновидіння і в ньому ви помітили, що один з різців раптово почорнів, то будьте готові до несподіванок. Негайно переглянете свої справи, позбудьтеся від непотрібного, перевірте здоров’я і зателефонуйте рідним.

До речі, якщо він почорнів під пломбою, то наяву вас чекає обман, майстерно завуальований під щось приємне.

До чого ще може снитися сновидіння про те, що почорнів єдиний зубок? Це дивно, але сонник запевняє, що це ознака удачі, але важливо не упустити момент.

Молодість минає…

Погані чорні зуби, на думку сонника, обіцяють складності. Такий сон може приснитися в знак того, що поступово йде молодість.

Якщо ж вам довелося бачити погані, та ще з діркою зуби в іншого персонажа, то знайте — у вашому оточенні є пліткар і донощик.

Один зубок з діркою серед здорових сигналізує про перешкоду або погіршенні відносин з кимось із родичів.

Для дітей

До чого сниться сон, в якому ви помітили чорні зуби у дитини? Якщо це молочні, то бачення попереджає про незначні труднощі. А ось постійні зіпсовані різці у дитини — попередження про те, що вас чекають хвилювання за своє чадо.

Інші розшифровки

Тлумачення сну не може бути повним, якщо не врахувати дії. Наснилося, що вам видаляють чорні зуби — скоро ви позбудетеся від труднощів або шкідливої ​​звички.

Самостійно випав ікло говорить про те, що все відбудеться без вашої участі. До чого ще сняться різні маніпуляції?

Випав без причини — до швидкої хвороби родича.

 • З болем — до важких переживань.
 • Випав без крові — біда вас не торкнеться.
 • Тільки один — до неприємності.
 • Два — до цілої смузі невезіння.
 • Три — до серйозного випробування.
 • Взагалі, якщо в реальному світі у вас є стоматологічні проблеми, то сон, в якому зуб випав без крові трактувати не має сенсу. Сонник вважає, що це відображення внутрішніх страхів.

  Сонник чорні зуби, до чого сниться чорні зуби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: