Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорні очі, до чого сниться чорні очі уві сні

До чого сняться чорні очі? Сонник називає такий символ передвістям неприємностей, проблем, негараздів. Цей знак обіцяє великі біди, перешкоди, обман, лицемірство. Побачивши їх уві сні, треба готуватися протистояти несприятливим обставинам.

Ви не можете правильно оцінити ситуацію

До чого сняться чорні очі без зіниці? Сонник радить звернути увагу на те, кому вони належали — цього знайомому або одному незабаром знадобиться допомога сновидіння.

Коли ж очі без зіниці уві сні належали самому сплячому — значить, він позбавлений можливості правильно орієнтуватися, оцінювати ситуацію. Він відчуває себе безпорадним, розгубленим.

Приснився чоловік, у якого вони злі, уособлює небезпека. Бачити його уві сні означає: станете жертвою пристріту або псування.

Можливі зміни, надія

Однак, якщо у такої людини з них течуть сльози — це передвістя надії на краще майбутнє, більш сприятливі, ніж зараз, обставини.

До чого сниться чоловік, у якого вони були красивими? Сонник повідомляє: можливі зміни або отримання ділової пропозиції, здатного здатися привабливим.

Почнуться неприємності, справи ускладняться

Бачити уві сні повністю чорні очі — передвістя неприємних подій, бід, великих труднощів, які трапляться дуже скоро.

Наснилося, ніби вони повністю такого кольору — коли чорнота розпливається по білку? Це зловісне бачення попереджає про неприємності, яким виявиться складно протистояти. Треба бути насторожі і розробити для себе кілька варіантів можливих дій.

До чого сниться погляд чорних очей? Сонник стверджує: він не обіцяє нічого хорошого. Можуть початися ускладнення, перешкоди в справах, дрібні збитки.

Готуйтеся протистояти конкурентам

Відчувати на собі такий погляд означає пильну увагу конкурентів. Тому треба ретельно планувати свої підприємства і дії — щоб не дати їм можливості обійти вас або скористатися вашими ідеями.

Якщо це виявився погляд небіжчика уві сні — наяву, як вказує сонник, він обіцяє важкі хвороби, безгрошів’я, нещастя там, де їх зовсім не чекаєте.

Наснилося бачити чорні очі колишньої дружини означає: вона попросить про допомогу, здатної обернутися чималими проблемами.

Брехня і лицемірство

Підводити очі, фарбувати їх — сонник трактує таке звичайне жіноче заняття як символ брехні. Особливо несприятливі темні тони макіяжу, чорні тіні. Фарбувати повіки ними уві сні — самої наяву нагромаджувати неправду навколо себе. Прийде час — і брехня обрушиться, серйозно зашкодивши вам. Тому треба намагатися говорити правду. Не тямлячи, в чому саме збрехали — вже завтра можете отримати серйозні проблеми.

Приснилися чорноокі люди дають зрозуміти: ви оточені лицемірством. Пильніше придивіться до своїх знайомих, щоб зрозуміти, хто щирий, а хто ні.

Сонник Міллера: зіткнетеся з підступністю

До чого сняться люди з чорними очима? Бачення попереджає сплячого про віроломство, хитрості, спрямованих проти нього — з боку нових знайомих або колег.

Хто це був?

Тлумачення сну враховує, хто приснився:

 • Люди — стережіться пропозицій від фальшивих приятелів;
 • Кошеня — порушення ділового договору, скандал;
 • Дитина — можливий обман;
 • Дівчинка — за нешкідливим фасадом ситуації криються вельми неприємні речі;
 • Дівчина — лукавство, лестощі, дезінформація;
 • Жінка — плітки, наклеп завдадуть шкоди репутації.
 • Також дитина з чорними очима уві сні обіцяє появу великих проблем з незначних, здавалося б, дрібниць. Дівчинка — по сонником, привабливе справа може обернутися збитками. Хлопчик — чекайте неприємних звісток.

  Сонник чорні очі, до чого сниться чорні очі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: