Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорнослив, до чого сниться чорнослив уві сні

Смачне і корисне ласощі — чорнослив. Скільки страв з ним можна приготувати, знають багато господинь. А ось, чи багато хто знає, до чого сняться ці сухофрукти? Виправити ситуацію допоможуть сонники. Вони точно і дохідливо пояснять кожному бажаючому, чого очікувати після подібного бачення. Бачити уві сні чорнослив — це до добра або до худу — ось, що ми будемо з’ясовувати!

Г. Х. Міллер і його сонник

Намагаючись пояснити,, до чого сниться чорнослив, сонник Міллера висуває таку теорію: бачити уві сні даний сухофрукт — знак внутрішньої стійкості сновидіння. Г. Міллер вважав, що такі мрії говорять про те, що як би життя вас не «сушила», ви все одно залишитеся неушкодженим. Якщо уві сні ви вживали його в їжу, хоч сам по собі, хоч в якомусь страві, то це означає, ви звалили на себе обов’язки, які можуть обернутися не так, як ви задумували.

«Чорносливовим» меню: Від радості до печалі

Багато в чому значення сновидіння залежить від того, в якому блюді був чорнослив. Ось кілька прикладів приснився ласощів:

 • Морозиво — до перешкод в справах;
 • Випічка — вам пощастить навіть в тих справах, на яких ви «поставили хрест»;
 • Компот — до легкого невимушеному проведення часу;
 • Цукерки — вас чекає радість і веселощі;
 • М’ясо — сімейні обов’язки будуть тиснути на вас;
 • Картопля — до вдалого укладення договору, який обіцяє великі гроші;
 • Плов або різотто — до зміни місця проживання.
 • «Сушка» — смачно і корисно, або Від роздумів до дій…

  Наснилося, що ви їли чорнослив? Сонники пояснять вам,, до чого сниться подібне явище. Так, наприклад, сонник Фрейда схильний до версії, що вживання в їжу чорносливу — це символ роздумів сновидіння. Прийшов час рішучих кроків, але ви побоюєтеся що-небудь зробити. А ось, згідно із Загальним сонником, їсти чорнослив уві сні — знак проблем з владою через борги.

  Їли сухофрукти разом з кимось? За версією ясновидиці Ванги, ви «заразите» своїми роздумами ще когось.

  Купівля продуктів — символ знайомств

  Купувати уві сні чорносливи довелося? Постарайтеся дізнатися, до чого це сниться! Так, на думку Дворянського сонника Н. Грішіной, таке бачення означає нове знайомство. А якщо ви купували його разом з іншими сухофруктами, то дивіться в обидва, інакше можете «прогавити» своє щастя.

  Купувати якийсь продукт з чорносливовим начинкою уві сні довелося? Це означає, що ви самі того не відаючи, своїми вчинками даєте надію комусь із шанувальників.

  Неїстівна їжа, як знак фальші і самообману

  Наснилося, що чернослівка, яку ви збираєтеся є, гнила? Тлумачення сну не порадує: хтось із ваших давніх друзів «прогнила» душею і може вас зрадити.

  А ось, якщо ви бачите, що намагаєтеся є дуже схожий на оригінал муляж, то перш ніж приймати будь-яке рішення, переконайтеся в доцільності свого вчинку. Наснилося, що ви їсте надто висушений чорнослив, який навіть розжувати важко — ознака того, що вам потрібно поміняти свою думку про деяких людей.

  Сонник чорнослив, до чого сниться чорнослив уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: