Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорне волосся, до чого сниться чорне волосся уві сні

Чорне волосся можуть наснитися як до романтичних стосунків, так і до прибутку. Крім того сонник вважає, що трактування образу уві сні змінюється в залежності від наявності другорядних деталей. Саме вони і пояснять,, до чого сниться це сновидіння.

З чого починати?

Почати тлумачення сну сонник пропонує з розшифровки самого кольору. Деякі думки трактують його як ознаку чогось негативного і нехорошого.

В даному ж випадку чорний колір швидше вказує на палку пристрасть. Єдиний нюанс — цей колір попереджає, що ви ризикуєте потрапити в мережі спритного коханця, і це принесе душевні терзання.

Роман або випробування?

Якщо жінка розчісує чорне волосся уві сні, які в реалі мають зовсім інший відтінок, то сонник застерігає її від легковажності і безпечності.

Якщо приснилося, що жінка прикрашає свою зачіску білими квітками, то її чекають короткострокові, але значущі випробування.

Крім того жінка, якій довелося бачити власні чорні локони, може готуватися до любовну інтрижку з далекосяжними наслідками.

Проявіть серйозність!

Якщо наснилася дівчина, у якої чорне волосся відростає прямо на очах, то сонник підозрює, що ваша мрія не здійсниться, зате отримаєте великі гроші.

Дівчина, якій наснилося це ж сновидіння, повинна переглянути ставлення до життя, а також проявити велику серйозність і обачність.

Якщо довгі локони уві сні виросли у чоловіка, то його чекає неминуче облисіння.

Конкретні розшифровки

До чого ще сняться чорне волосся? Сонник вважає, що велику роль відіграє персонаж, який носив темну зачіску, а також місце, де з’явилися рослинність.

 • Чорнявий хлопчик — познайомитеся з цікавим чоловіком.
 • Дівчинка — можна будувати довгострокові плани.
 • Немовля — буде велика радість.
 • Хлопець — символ енергії, життєвих сил.
 • Відьма — депресія, небезпека, хвороба.
 • На голові — високий потенціал, сила.
 • На тілі — багатство, удача.
 • На животі — несподівано привалить щастя.
 • Якщо уві сні рука раптом покрилася чорної рослинністю, то сонник впевнений, що прийшов час подумати про майбутнє.

  Якщо темна волосатість виявилася на ногах, то скоро достаток значно підвищитися. Крім того бачити кошлатість на ногах означає, що ви займете чільну позицію в сім’ї.

  Збирайтеся в дорогу!

  До чого ще сняться чорне волосся? Обов’язково потрібно врахувати їх густоту і довжину. Так довгі коси уві сні символічно відображають твердість характеру і одночасно пропонують приготуватися до далекій дорозі.

  Якщо ж наснилося, що волосся занадто довгі, то сонник знову-таки пропонує два тлумачення. Або це повага і почесті, які проблеми, які займають думки.

  Досить тринькати!

  Якщо трапилося бачити свої дуже коротке волосся, то сонник закликає стримати витрати і терміново почати економити.

  Стирчать жорсткі волоссячко уві сні попереджають, що сподобався чоловік вас не гідний.

  Особливо модна коротенька стрижка означає, що ви ризикуєте потрапити в серйозна подія, а тому потрібно посилити пильність і увагу.

  Ви коханими!

  До чого сняться красиві, по-справжньому розкішне волосся? Це вірна ознака того, що вас щиро і ніжно люблять.

  Більш того красиві локони і сонник натякають, що скоро у вас трапитися пристрасний роман.

  На кокетство та омана протилежної статі вказують уві сні особливо густе волосся. Якщо ж вони кучеряві, то будьте обережні — вам готують любовну пастку.

  Бід — кінець!

  Наснилися рівні, гладко зачесане волосся? Сонник гарантує, що всі біди закінчилися.

  Якщо уві сні чорне волосся раптом почали біліти, то в дійсності станеться щось жахливе, що змусить вас довго переживати.

  Одна єдина сиве пасмо також вказує на розчарування і біду. А ось навпаки почорнілі світлі волоссячко неодмінно принесуть прибуток.

  Рада Міллера

  Містер Міллер у своєму сонник переконує, що чорно-біле волосся у дівчини готують її до складного вибору. І пропонує покластися не тільки на розум, але і на інтуїцію.

  Розраховуйте лише на себе!

  До чого сниться, що чорне волосся випадає? Бачити свої випали пасма уві сні — дуже погано. Це знак того, що вас очікують нелегкі часи, доведеться багато і важко працювати, але допомоги не буде.

  Прибирати чужі випали волосся — до великих неприємностей на роботі. Якщо ж сталося виявити чорний жмут в їжі, то станеться щось, що вразило до глибини душі.

  Не заважайте дітям!

  До чого сниться одна єдина волосинка? Якщо уві сні ви відчули її на оці або мовою, то сонник вважає, що в реальності будете постійно заважати своїм дітям.

  Чоловікові приснилося, що в зачісці з’явилася контрастна волосинка? Він буде щиро і самовіддано любити свою дитину. А ось для пані така волосинка виступає знаком турботи і любові до чоловіка.

  Бережіться!

  Фінальний штрих в тлумаченні поставлять власні дії з волоссям. Якщо уві сні вам довелося самостійно відрізати чорне волосся, то ви станете жертвою грабежу.

  Стригти їх в перукарні — до дуже важливого і відповідального події. Рвати — до поїздки, яка принесе тільки неприємності.

  Пора мінятися?

  До чого сниться, що вам довелося фарбувати волосся в чорний колір? Це знак невезіння, труднощів і ймовірно, потертий хорошого друга. Фарбувати пасма в ще більш темний відтінок, на думку сонника, до несправедливості.

  Якщо подруга блондинка уві сні вирішила перефарбувати зачіску в темний тон, то наяву пора задуматися про зміну іміджу. Пофарбувати свої руде волосся в чорний — до заздрості і вічного невдоволення собою.

  Сонник чорне волосся, до чого сниться чорне волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: