Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорне пальто, до чого сниться чорне пальто уві сні

До чого сниться чорне пальто? Бачення уві сні попереджає про неприємності, складнощі в бізнесі, сварках, розчарування. Але сонник дає і інші тлумачення: альтруїзм сплячого буде винагороджений, з’явиться можливість поліпшити своє життя, провидіння вбереже сновидіння в авантюрний справі.

Прикрощі, неприємності, втрати

Після такого сновидіння треба бути напоготові, тому що приснився символ обіцяє великі прикрощі в різних сферах життя.

Бачили уві сні чорне пальто, що висить НЕ вішалці? Це означає: не варто надто вперто добиватися чогось — можна потерпіти повне фіаско.

До чого сниться, ніби воно на вас рване? Сонник попереджає про можливі втрати близького друга.

Проблеми на діловому терені

Взагалі бачення уві сні про порваному одязі, а тим більше, коли вона чорного кольору, обіцяє проблеми в бізнесі. Бажано приділити справах пильнішу увагу, розробити плани для мінімізації можливих ризиків. Підписання договору з новими, неперевіреними партнерами, краще відстрочити.

Покупку чорного пальто для померлого батька сонник розглядає як необхідність віддати йому данину пам’яті. Сновидець переживає, що приділяв батькові за життя недостатньо уваги.

Альтруїзм не пропаде даром

Приснився сюжет про красивому чорному пальто вказує: вчинки, що здійснюються сплячим для блага інших людей, будуть оцінені і винагороджені по достоїнству.

Чоловікові бачити довге пальто такого кольору уві сні означає: треба буде авантюрну справу, але провидіння оберігає сновидіння, тому все пройде благополучно.

Шанс поліпшити життя

До чого сниться жінці, ніби вона одягає нову хустку, що відмінно на ній сидить? Сонник підказує: незабаром з’явиться можливість для поліпшення свого життя. Такий сюжет вказує: поруч може з’явитися новий молодий чоловік.

Наснилося купувати це предмет одягу собі? Наяву у сплячого є людина, близька по духу. З ним можна сміливо ділитися всім.

Що робили?

Тлумачення сну враховує ваші дії. Якщо довелося його:

 • Купувати — випаде нагода застосувати свої навички та здібності;
 • Шити — поміняєте імідж;
 • Приміряти — самостійно успіху не досягнете, треба звернутися за допомогою;
 • Забути десь — належить період невдач;
 • Порвати — серйозна сварка з близькими;
 • Втратити — матеріальне становище погіршиться.
 • Сонник Міллера: можливі невдачі

  До чого сниться бачити чоловіка в чорному пальто? Остерігайтеся: чужі амбіції і помилки можуть спровокувати ваші невдачі. Постарайтеся не покладатися беззастережно на інших людей.

  Готуйтеся долати складнощі

  Зустріти уві сні чоловіка, на якому надіто чорне пальто, означає: попереду несприятливі події, можливі прикрощі, розчарування. Готуйтеся протистояти проблемам і не приймати їх занадто близько до серця.

  Наснилося бачити чоловіка, одягненого так? Сонник пояснює: ви приховуєте якусь таємницю. Але пам’ятайте: вона може стати явною, тому продумайте наперед свою поведінку в цьому випадку.

  Також це сновидіння попереджає про зміни на особистому фронті. Друг сновідіци оголосить їй про своє рішення припинити їхні стосунки.

  Сонник чорне пальто, до чого сниться чорне пальто уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: