Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорне небо, до чого сниться чорне небо уві сні

Найчастіше, небосхил, побачений у сні, трактується сонниками, як найближче майбутнє сновидіння. Тому його колір і стан грає не маленьку роль, в тлумаченні того, до чого воно сниться. Якщо вам приснилося чорне небо, то будьте обережні, приймаючи які б то не було рішення, так як подібний небесний відтінок попереджає про небезпеку.

Сонник Міллера

Віддавши перевагу трактуванням Міллера, ви отримаєте досить точні і ясні відповіді. Якщо уві сні ви бачите у себе над головою темно-червоне, практично чорне небо, то будьте готові до того, що у вашому колективі зріє конфлікт, а можливо навіть і страйк.

Інша річ, якщо темні небеса були підсвічені небесними світилами — місяцем, зірками, сонцем — це означає, що, незважаючи на похмурі перспективи, реальність виявиться не такою вже й страшною.

А ось, пояснюючи жінці,, до чого сниться чорніючий горизонт, сонник дає таке тлумачення: дане бачення обіцяє печалі і сльози, так як означає «розбите» серце і такі ж надії.

Світила, «ллє» світло

Якщо вам приснилося чорне небо, то це не дуже милостивий знак, в більшості своїй. Однак якщо уві сні ви бачите, що небеса хоч трохи, але підсвічені чимось, то можна сподіватися на дещицю радості в масі негативу. Ось, до чого сняться деякі з них:

 • Повний місяць на чорніє небосхилі — вас чекає копітка робота над собою;
 • Хоровод зірок на нічному небокраї — шукайте позитивні моменти у всьому, вони є;
 • Крізь темніють хмари пробивається промінь сонця — скоро проблеми підуть;
 • Комета, що розсікає нічну височінь — до яскравого враження.
 • Небеса півночі, як символ недовіри

  Згідно тлумаченням сну сонника Мандрівника, бачити уві сні нічну височінь без зірок — символ вашої прихованості та недовіри.

  Наснилася зоряна ніч — в життя увійде «іскорка радості». А ось, бачити уві сні, що зірочки ховаються за хмарами — ознака того, що ви виношуєте грандіозні плани, але приховуєте їх зі страху бути незрозумілим.

  Грозові хмари — знак проблемного майбутнього

  До чого сниться чорне небо з грозовими хмарами, метають блискавки, підкаже сонник Езопа. Зверніть увагу на те, чи змогли хмари «розродитися» дощем чи ні: якщо дощ пішов — вам загрожує небезпека; опади так і не випали — ризик потрапити в біду, звичайно, малий, але він є, пам’ятайте це.

  Наснилося, що набігли хмари, заблищали блискавки і ви побачили над головою чорне небо? Сонник Фрейда так пояснює сновидіння: ви не пов’язуєте невдачі, що переслідують вас, з проблемами в сексуальному житті, і робите це даремно. Поговоріть з партнером, позначте проблеми і вирішите їх — побачите, як зміниться життя.

  Хмарне торнадо, або Проявіть кмітливість!

  Бачення, в якому ви бачите чорне небо і бушує в ньому смерч, попереджає про можливі неприємності, яких можна уникнути, проявивши кмітливість, пророкує Місячний сонник.

  Якщо уві сні смерч трапився днем ​​- це знак допомоги. Друг візьме участь в пристрої вашого життя. А ось, якщо торнадо, розпочавшись днем, не вщухає і з настанням темряви, то доведеться вам справлятися самотужки, не розраховуючи на підтримку близьких.

  Сонник чорне небо, до чого сниться чорне небо уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: