Сонник чорна троянда, до чого сниться чорна троянда уві сні

Чорна троянда уві сні вважається негативним символом. Лише у виняткових випадках образ несе позитивне значення. До чого сниться ця квітка, докладно розповість сонник.

Залиште надії…

Якщо вам довелося бачити уві сні троянду темного відтінку, то в дійсності готуйтеся до душевних страждань.

Так само як жовта, чорна троянда є вісником швидкої розлуки, остаточного розставання і зради. Всі кращі мрії і надії варто залишити на час, якщо приснився квітка темного відтінку.

Якщо ж його вид в мріях здався вам привабливим і буквально зачарував, то сонник впевнений, що вас чекає всепоглинаюча пристрасть, яка виявиться справді фатальною.

Розшифровка деталей

Зрозуміти,, до чого сниться чорна троянда, допоможуть і додаткові нюанси сновидіння. Сонник рекомендує обов’язково врахувати їх, щоб отримати повне тлумачення сну.

 • Садити троянди — до недоброму або навпаки мудрому вчинку.
 • Зрізати — до згубного захоплення.
 • Отримувати в подарунок — до приховування таємниці.
 • Дарувати самому — до краху надій.
 • Квітки з величезними шипами — до страху, неприємностей.
 • Вколотися ними — до страждання від любові.
 • Відчувати задушливий аромат — до значимого, часто трагічної події.
 • Увядающие суцвіття — до неминучого самотності.
 • Нерозпущеною бутони — до бездітності.
 • Штучні — до сумного звістки, загального погіршення.
 • Позбавлення або сумний розрив?

  До чого сниться букет, в який входить чорна троянда? Сонник вважає це знаком того, що далекоглядні плани повністю турбуватимуться.

  Рвати, топтати і знищувати такий букет уві сні означає, що ви зумієте розірвати гнітючі вас стосунки.

  Якщо приснилося, що букет мерхне і розсипається прямо на очах, то гряде розірвання весілля і повний розрив між коханими.

  Шлях до щастя

  До чого сниться квітучий кущ, який чорніє на очах? Бачити його означає, що вам належить розчаруватися в коханні.

  Бачити, як уві сні трояндовий кущ раптово засох і почорнів — дуже погано. Сонник стверджує: це знак серйозного захворювання і навіть смерті одного з домочадців.

  Якщо ж наснилося, що чорно-рожевий кущ виріс на безплідною грунті, то наяву в ході тяжких випробувань, найімовірніше духовних, ви отримаєте необхідний досвід, якесь знання і силу, які приведуть до кращого життя.

  За Міллеру

  Снотолкователь Міллера зазначає, якщо на весіллі уві сні хтось з’явився в траурному одязі або в руках персонажа виявилася чорна троянда, то шлюб не принесе щастя.

  Негативна трактування

  Наснилося, що подібне сталося на чужому святі? Сонник вважає це ознакою того, що з родичами або знайомими станеться трагічна неприємність.

  Разом радості і щастя подібне бачення обіцяє розлади, хвороби і досаду. Будь-який захід, яке було заплановано, буде затьмарено.

  Знайдете влада і силу!

  Але якщо уві сні на весіллі чорна троянда виявиться частиною вашого туалету, і ви будете почувати себе впевнено і комфортно, то розшифровка бачення змінюється кардинально.

  Сонник впевнений, що ви знайдете небачену владу, але не в звичайному сенсі, а в містичному. Це символ пробудження екстраординарних здібностей, які потрібно використовувати обережно і з великим розумом.

  Сонник чорна троянда, до чого сниться чорна троянда уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: