Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний птах, до чого сниться чорний птах уві сні

Чорний птах уві сні трактується сонником як передвісниця безлічі проблем. Вона уособлює неприємні звістки, негативні емоції, конфлікти, втрати. Але, знаючи, до чого сниться такий символ, можна підготуватися і зустріти проблеми у всеозброєнні.

Зміна погоди

Бачити летить в небі чорну птицю означає: незабаром дізнаєтеся неприємну звістку. Також сновидіння про неї в небі обіцяє: трапиться якесь горе.

До чого сниться безліч ворон в небі над лісом? Сонник пояснює: вони віщують незабаром похмурий день або випадання снігу.

Також зміну погоди обіцяє приснився зграя шпаків. Наяву почнуться зливи.

Нюанси взаємин

Чорна зграя уві сні — несприятливий знак. Він вказує: хтось погано думає про сновидцем або події, що залишилися позаду, продовжують негативно впливати на його життя.

Наснилася зграя пернатих з оперенням похмурого кольору? Сонник пояснює: це віщує народні хвилювання, лиха в місті сновидіння.

До чого сниться великий чорний птах? Незабаром сплячий познайомиться з неприємною людиною, спілкування з яким не обіцяє нічого хорошого.

Великий чорний лебідь уві сні віщує розбіжності з коханою. Сонник попереджає: щоб уникнути розлучення, потрібно згладжувати конфлікти, придушувати скандали.

Готуйтеся долати неприємності

Бачили великого птаха з темним оперенням? Поневіряння сновидіння загрожують перетекти в затяжну стадію.

Перо такого кольору уві сні також обіцяє неприємності, негативні емоції, які незабаром доведеться пережити.

Якщо птах нападає — треба побоюватися злостивців, їх не можна недооцінювати. Знаючи, хто здатний нашкодити — зведіть спілкування до мінімуму, щоб він не зміг зіпсувати ваші слова.

До чого сниться зловити це перната руками? Наяву сплячий буде шукати винуватця своїх неприємностей.

Треба працювати над собою

Наснилося, ніби вона клює вам голову уві сні? Допустите помилку, провиною чому буде звичка надовго відкладати вирішення справ.

Чули, як чорний птах стукає дзьобом по склу? Сонник повідомляє: очікувані новини можуть виявитися не зовсім приємними.

Вона стукає у вікно уві сні? Зверніть увагу на свій емоційний стан. Можливо, на перший погляд здається, що ви спокійні, але всередині вас щось гризе.

Приділіть більше уваги близьким

До чого сниться бачити, як у вікно залетіла чорний птах? Сонник попереджає: наяву сплячий понесе важку втрату.

Залетіла в квартиру уві сні? Захворіє хтось із близьких. Навіть невелике нездужання загрожує неприємними наслідками, але прийняті вчасно заходи дозволять їх уникнути.

Наснилося, ніби таке перната літає по дому? Попереду серйозні сімейні проблеми з дружиною (чоловіком) або дітьми. Треба проявляти більше уваги до їхніх інтересів.

Не все так погано!

Вигнати непрохану гостю з дому уві сні означає: тривала смуга невдач, які переслідували сновидіння, нарешті закінчиться.

Гладити чорну птицю — не піддаватися обставинам, боротися до кінця, «приманювати» удачу, навіть коли особисті переживання загрожують захлеснути повністю.

Наснилося вбити її? Ви подолаєте складності і перешкоди. Також вбити її, згідно сонником — уникнути значних втрат в бізнесі, зробивши правильні висновки.

Бачити її гніздо — збільшення або поява несподіваних доходів. Якщо там були ще пташенята — Фортуна ощасливить вас своєю посмішкою.

Подробиці сновидіння

Тлумачення сну враховує і інші подробиці. Пригадайте, яка вона була:

 • Маленька — збільшення доходів поки не передбачається;
 • Величезна — загрожує розлад психічного здоров’я;
 • Зловісна — ви втратили радість до життя і стаєте песимістом;
 • Без очей — нездійсненні мрії, бажання, які неможливо реалізувати;
 • Мертва — біди, проблеми, які залежать від її розмірів.
 • Сонник Міллера: змініть свої переконання

  Чорний птах б’ється об скло? Це сигнал розуму на підсвідомому рівні про необхідність переглянути застарілі або неефективні переконання.

  Сонник чорний птах, до чого сниться чорний птах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: