Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний одяг, до чого сниться чорний одяг уві сні

До чого сниться чорний одяг? Сонник називає її символом несприятливих звісток, хвороб, збитків, пліток, які можуть завдати шкоди репутації. Але іноді таке бачення уві сні віщує завершення одного етапу і початок нового.

Подолайте свою нерішучість

До чого сниться багата, дорога чорний одяг на близьку людину? Сонник повідомляє: займете високе положення в суспільстві, однак щастя або радості це не принесе.

Людина уві сні, який носить темні шати, уособлює нерішучість і страх. Для досягнення задуманого треба повірити: вам все по плечу.

Приснився чоловік у чорному одязі обіцяє безглузді безпідставні чутки, ніби сновидец якось причетний до невдач інших персон.

Самому надягати вбрання такого кольору — по сонником, нова справа може обернутися неприємностями. Одягати когось — не варто бути відвертими зі сторонніми.

З’явиться сильна суперниця

Приміряти одяг цього похмурого кольору уві сні — самі створите собі неабиякі проблеми. Також міряти її означає: можете незабаром захворіти.

Якщо жінці наснилося, ніби вона носить темний головний убір — у неї з’явиться більше сильна, успішна суперниця, змагатися з якою сновидицей не по силам.

Біло-чорна сорочка, плаття, віщують: радощі й прикрощі будуть швидко чергуватися, не даючи перепочити.

Зміни у взаєминах

До чого сниться чорний одяг на черниці? Сонник пояснює: це символ кінця, за яким буде новий початок. Можливо, пора поміняти роботу.

Бачити черницю уві сні часто віщує завершення відносин, вже давно стали тягарем. Ви відчуєте полегшення.

Дівчині приснився монах обіцяє поширення пліток, здатних посварити її з коханим.

Треба переосмислити ставлення до всього

Якщо уві сні виявилися в монастирі, а навколо багато ченців — це означає: вашій душі потрібен час для усамітнення, щоб ви могли подумати про себе, переосмислити обставини, поглянути на навколишній під іншим кутом.

Бачення про траурних шатах свідчить: незабаром доведеться розлучитися зі своїми давно жаданих планами, мріями, причому, це виявиться вельми нелегко.

Неприємності чатують ваших близьких

До чого сниться чорний одяг на людях? Сонник попереджає: небезпека загрожує комусь із близьких сновидіння. Однак якщо він надасть допомогу рідним або друзям — проблеми вдасться подолати.

Люди, одягнені так уві сні, віщують хворобі родичам сплячого. Треба проявити підтримку і турботу про них.

Тлумачення сну про людей в таких шатах обіцяє труднощі, причому тим сильніше, чим більше оточуючих наснилося.

Небіжчик, обряжение так, віщує швидку кончину когось із друзів. Також померлий попереджає про важке захворювання родича.

До чого сниться чоловік, одягнений так? Сонник обіцяє серйозні фінансові втрати. Треба дуже відповідально приймати рішення, ретельно їх обмірковувати.

Хто приснився в чорному одязі?

Сонник трактує бачення відповідно до того, хто був уві сні так одягнений:

 • Чоловік — з вашими близькими може трапитися біда;
 • Жінка — чоловіка розчарував весь жіноча стать;
 • Своє дитя — він може серйозно захворіти;
 • Незнайомий дитина — маленькі неприємності можуть стати великими проблемами;
 • Брат — засмучення від рідних;
 • Хлопець — підступи недругів завадять виконанню задуманого;
 • Дівчина — мрії навряд чи збудуться скоро, проте з часом все налагодиться;
 • Подруга — готовність вступити у відкритий конфлікт з суперницею;
 • Мама — погані вести від далеких родичів;
 • Колишній чоловік — прийдешні події сильно розчарують.
 • Сонник Міллера обіцяє розчарування

  До чого сниться молодій жінці бачити себе в чорному одязі, особливо костюмі? Це передвістя прийдешньої печалі і розчарування.

  Конфлікти з рідними

  Наснилося бачити чорний одяг на собі? Сонник попереджає: попереду сварки з близькими, а також отримання неприємних звісток.

  Себе побачити уві сні одягненим так означає: чекають збитки. Потрібно буде покрити непередбачені витрати, які викликані минулого марнотратством. Трохи пом’якшити ситуацію дозволить економія.

  Разом з собою побачити і родичів в чорному — наяву конфліктів з ними уникнути не вдасться.

  Сонник чорний одяг, до чого сниться чорний одяг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: