Сонник чоловік з собакою, до чого сниться чоловік з собакою уві сні

Приснився чоловік з собакою може символізувати як одного, так і ворога — все залежить від того, що саме ця людина робила уві сні, якої породи був пес, чи не був агресивний хто-небудь з приснилося «парочки» і інших нюансів сюжету. Сонники, роз’яснюючи,, до чого сниться та чи інша мрія, стверджують, що в справі тлумачення снів дрібниць не буває!

Тлумачення по Міллеру

Сонник Міллера, розшифровуючи,, до чого сниться чоловік з собакою, перш за все, приділяє увагу саме псу. Так, якщо вам приснилося, що собачка була добродушна, то таке бачення означає удачу і відданість друзів-чоловіків.

А ось злісна, що рветься з повідка, надривно гавкаюча собачище може означати як розчарування в близькій людині, так і войовничо налаштованого суперника або конкурента.

Хлопець як символ позитиву

Сновидіння, в яких ви бачите чоловіка з собакою, на думку більшості сонників, слід тлумачити з точки зору віку «головного героя» мрії.

Молодий хлопець, що прогулюється по вулиці з собачкою і дівчиною, Східним тлумачем ототожнюється з несподіваним знайомством з цікавою людиною, до якого ви практично відразу відчуєте розташування.

Особливо добре, якщо хлопчина уві сні радісно сміявся, а його псинка завзято гавкав і привітно махала хвостом. Позитив такого сновидіння просто зашкалює, наповнюючи майбутній день упевненістю, що він складеться добре, запевняють сонники.

Чоловік — ознака впевненості і стабільності

Розбираючись з тим,, до чого сниться дорослий чоловік з собакою, зверніть увагу на те, чим він займався уві сні, радять тлумачі.

Наснилося, що пара «людина-собака» неспішно прогулювалася по парку? Це говорить про те, що вам нема про що переживати: то, що ви запланували, обов’язково здійсниться.

Бачили спортивного вигляду чоловіка, що бігає по стадіону або займається спортом разом зі своїм чотириногим другом? Це бачення підказує, що варто напружитися. Можливо, вам варто «натиснути» на когось, щоб задумане реалізувалося.

Лаються п’яничка з бродячої собакою на повідку — символ того, що хтось бажає сплутати вам всі карти. Озирніться, чи немає в вашому колективі «щури», радять сонники.

Старий, або Не бійтеся «повертатися» в минуле!

Бачите уві сні літнього чоловіка з собакою? За версією сонників, це знак: вам слід згадати щось з минулого — подія, людини, обіцянку — це допоможе вам впоратися з поставленими цілями.

А ось незнайомий старий, вигулювати таку ж стару собаку і махає вам рукою уві сні, підказує, що ваші «минулі» справи і вклади не пройшли даром — вас чекає солідна прибуток або підвищення.

Порода собаки

У тлумаченні сну про чоловіка з собакою не останню роль відіграє порода «друга людини». Ось, на думку сонників, до чого сниться:

 • Пудель, болонка, мопс — веселощі і радість наповнять ваше життя;
 • Далматинець, спанієль — ви знаєте собі ціну, і оточуючі теж;
 • Сенбернар, водолаз, кавказець — тільки напором і впертістю ви зможете досягти мети;
 • Вівчарка, доберман, боксер — зараз найкращий час починати щось нове;
 • Йорк, чихуахуа, шпіц — вас буде дратувати і виводити з себе буквально все.
 • Сонник чоловік з собакою, до чого сниться чоловік з собакою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: