Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловік з бородою, до чого сниться чоловік з бородою уві сні

За старих часів, мужики ніколи не голилися, а в казках довгобороді чаклуни володіли чарівною силою. Уві сні борода — символ мужності, авторитету, високого становища, а також таємниць і підступності. Сонник трактує,, до чого сниться чоловік з бородою, вказуючи на особистість, що володіє владою або людини, якій є що приховувати.

Що говорить доктор Міллер?

Приснився незнайомий чоловіки з бородою, попереджає Міллером про жорстоке протистояння, боротьби за владу з персоною, чужої вам по духу і світогляду. Сонник пророкує сварки і невдачі, пояснюючи,, до чого сниться чоловік із сивою борідкою.

Хлопцеві, бачити на своєму обличчі випещену буйну рослинність, означає стрімке зростання добробуту сновідящего. Однак психолог застерігає: разом з приростом фінансів, буде збільшуватися і ваше марнославство, що відверне від вас багатьох друзів.

Подробиці: колір і стан рослинності

Езотеричний сонник пов’язує приснилося сновидіння з видом і кольором борідки персонажа:

 • Сива — до атрофувалися почуття справедливості;
 • Чорна — пророкує велике розчарування;
 • Руда — говорить про обман персони, входжу до близького оточення;
 • Чорна, виблискували синявою — обіцяє ревнощі і необгрунтовані підозри чоловіка.
 • Справи йдуть в гору?

  Приснився незнайомий мужик, з густою, кучерявою рослинністю, означає, багату прибуток, надійного і відданого союзника. Красива, довга борода у чоловіка, обіцяє успіх в сумнівних і авантюрних справах.

  Давньоперсидською сонник Тафлісі двояко трактує, до чого сняться волосся на своєму обличчі. Багатьом така картинка обіцяє збільшення достатку. Людям бідним або потребують допомоги, подібне нічне бачення сповіщає збільшення боргових зобов’язань.

  Про сердечних справах…

  Жінці, бачити чоловіка з бородою синюватого кольору, попереджає про знайомство з молодою людиною, здатним завоювати серце сплячої красуні, але, на жаль, нічого не віддавати натомість.

  Сонник впевнений: якщо знайомий хлопець з рудою борідкою на обличчі приснився молодій жінці, значить, наяву сплячій красуні потрібно скептично ставитися до слів персонажа.

  Голити бороду — до добра або худу?

  Голити шикарне волосся на обличчі уві сні, сповіщає про розтрати. Езоп тлумачення сну пов’язує з неприємностями через поспішних рішень. Можливо, ви через недосвідченість завдасте шкоди іншим людям.

  Голити бороду чоловікові уві сні, відповідно до трактування сонника від А до Я, віщує втрату майна. Побачити знайомого, поприземного своє обличчя — говорить про несподівану неприємності.

  Фрейдистське пояснення

  Як стверджує доктор Фрейд, чоловік з бородою — красивою і доглянутою символізує здоров’я і відмінне функціонування статевих органів. Побачити неохайного довгобородого персонажа уві сні, з крихтами і залишками пиши на вусах, означає неохайність сплячої персони.

  Збривання волосяного покриву на обличчі, говорить про страх втратити свого лібідо.

  Будьте пильні!

  До чого сниться незнайомий бородатий хлопець з довгим волоссям? Подібний образ уві сні пророкує про необхідність проявити завбачливість. Сонник запевняє, що одна з панянок, що знаходяться поруч з сновидцем, хоче обвести його навколо пальця.

  Бачити бородатого знайомого уві сні, може символізувати таємниці, які приховує від вас ця особистість. Якщо це був незнайомець — придивіться до коханого, можливо, у нього є секрети від вас.

  Сонник чоловік з бородою, до чого сниться чоловік з бородою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: