Сонник чоловік з дитиною, до чого сниться чоловік з дитиною уві сні

Якщо вам наснився чоловік з дитиною, то з усією відповідальністю поставтеся до тлумачення того, до чого це сниться. Сонники стверджують, що такі сюжети не бувають марними, і все, що вони передбачають, зазвичай збувається. Тому пригадаєте всі нюанси, побачені уві сні, озбройтеся декількома тлумачами, й розгадати, що пророкує дане бачення.

Тлумачення Міллера

Як схильний вважати сонник Міллера, побачений у сні чоловік з дитиною є своєрідним сигналом про те, що вас чекають зміни. Ось, наприклад, якщо ви бачите уві сні, що лежите в ліжку з хлопцем, а між вами лежить малятко, то це означає швидке заміжжя і народження своєї дитини.

А ось, примарилося бомж з маленьким оборванцем означає невгамовну тягу сновідіци до неприємних і небезпечних особистостям. Це може бути дуже небезпечно, попереджає тлумач.

Ким був «герой» мрії

Важливим фактором, в тлумаченні сну про чоловіка з дитиною, є факт того, ким саме був суб’єкт, побачений у сні. Ось, наприклад, такі варіанти:

 • Колишній чоловік — між вами залишилася недомовленість, яка заважає вам;
 • Чарівний незнайомець — ви жадаєте непізнаних нині розваг;
 • Військовий — будьте обачні в дорозі, особливо, якщо дитя було чоловічої статі;
 • Один — до несподіваних известиям про цю людину;
 • Колега — вас чекає плідна співпраця і, як наслідок, хороший дохід;
 • Начальник — до підвищення або на посаді, або в зарплаті.
 • Народжувати мужик — провісник нових ідей і знайомств

  Якщо привидівся мужик, який народив дитину, то можете розраховувати на осяяння чудовою ідеєю, говорить Східний сонник. Бачити уві сні, як народжує представник сильної половини людства — ознака того, що ви зумієте знайти вихід з тупикової ситуації.

  А ось, що пророкує мрія, в якій народив ваш коханий, за баченням сонника Фрейда: якщо він народив дівчинку — ви знайдете нові способи задовольнити свої сексуальні бажання і свого партнера; а якщо приснилася вагітність хлопчиком і подальше його народження, то це може обіцяти зародження нових відносин.

  Кохана людина, як символ змін у долі

  Якщо вам приснилося народження вашої дитини, то ось, до чого це сниться, за версією Циганського тлумача. Бачите, що біля вас стоїть коханий чоловік з дитиною, то зверніть увагу з ким саме: з хлопчиком — до радісних турбот, з дівчинкою — до дивних змін.

  А якщо наснилося, що улюблений тільки просить народити йому сина чи дочку, то це символ серйозних змін, зв’язаних із сімейним статусом.

  Незнайомець з малюком: Від радості до пасток

  Якщо уві сні ви бачите незнайомого чоловіка з дитиною, якого він тримає на руках, то пригадайте, що він з ним робив, рекомендує сонник Медеї: грав з ним — на радість; лаяв — до образи; годував, тримаючи його на руках — до прибутку.

  А за версією Сучасного сонника, тлумачить,, до чого сниться мрія, в якій чоловік з дитиною грає в футбол — це ознака швидкого знайомства з людиною, який стане чоловіком. Бачите, що незнайомець тримає на руках немовля, якого він вкрав? Бережіться попастися на виверти, розставлені конкурентами.

  Одружений чоловік з дитиною, або Бережіть відносини.

  Одружений хлопець бачить уві сні поруч з собою хлопчика — символ сімейного щастя і міцних відносин з дружиною. А ось, до чого сниться, що ви проганяєте від себе крихітку: вам варто остерігатися сімейних конфліктів, вони можуть призвести до розлучення, віщає сонник Лонго.

  Сонник чоловік з дитиною, до чого сниться чоловік з дитиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: