Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловік обіймає, до чого сниться чоловік обіймає уві сні

Зазвичай це так приємно — коли уві сні тебе обіймає чоловік. Інша річ, якщо пестить потворний незнайомець або колишній шанувальник. До чого сняться ці знаки уваги? Сонники нерідко вважають їх самий корінь і велику роль тлумачі відводять ступеня близькості героїв любовної сцени.

Обійми незнайомця

В першу чергу хочеться дізнатися думку психоаналітика Фрейда. У своєму сонник він інтерпретує ситуацію наступним чином. Коли жінці наснилося, ніби її обіймає чужий чоловік — він уособлює ідеального героя її роману. Незаміжньою дівчині його риси підкажуть, хто з оточуючих може стати її партнером.

Якщо хлопцю приснилося, як незнайомий чоловік обіймає уві сні, в ньому слід розглядати свого суперника, про який навіть не підозрював, або людини, якій заздрить.

Сонник Пастора Лоффа, пояснюючи, до чого сниться, що даму обіймає чоловік, їй незнайомий, звертає увагу на приховану чоловічу іпостась жінки. В образі незнайомця сновидицей дізнається нові грані свого Я. Якщо уві сні кавалер проявляє почуття агресії або сексуальності, саме їх пригнічує її підсвідомість.

В сонник Міллера йдеться: якщо він уві сні був гарний і ввічливий, вас чекають добрі зміни, неприємний — попереду розчарування або невдачі.

Нострадамус пророкує успішний старт, якщо приснився незнайомий юнак, і заслужене визнання, коли бачили ласки старця. Сонник Хассе пророкує: молодість героя обіцяє тривоги, а похилий вік — довголіття.

Якщо уві сні незнайомець несподівано підходить ззаду і цілує, це знак небезпеки — можливо, вас зрадили.

Просто знайомий

До чого сниться, як вас обіймав знайомий вам чоловік? Це знак, що належить приймати несподівані рішення, які рятують ситуацію, діяти на межі авантюри, погодитися на ризикований проект. Молодій дівчині це віщує зустріч з судженим.

Приголубив знайомий, з яким давно не бачилися — сонники прогнозують блискучі перспективи сімейного бізнесу і теплу атмосферу будинку. Якщо уві сні обіймав чоловік, знайомий вам не з кращого боку, що був у минулому ворогом, то наяву вдасться протистояти підступам, ви дасте йому рішучу відсіч.

До чого сниться чоловікові, ніби він міцно обіймав подругу за талію: його чекає успіх в любові. Дівчині сонники віщують здоров’я, якщо вона бачила у себе уві сні тонку талію.

Наснилося, як намагається підійти ззаду і цілувати ваш колишній, викликаючи сором, відраза — вас чекають неприємні події. Обіймає чоловік з вашого далекого минулого — життя буде радувати стабільністю та процвітанням.

Поруч з близькою людиною

Коли обіймає не чужа чоловік, а улюблений батько, слід очікувати прикрі звісток. За сонником науки Цвєткова, це обіцяє сварку. Приголубив родич — вдома буде свято, гості, а син — на щастя в родині.

До чого сниться, що жінку обіймає її коханий чоловік? Якщо приснився чоловік, це має два тлумачення: відображає або гармонію у відносинах, вступ в світлу смугу шлюбного життя або брак уваги і ласки. Якщо вірно другого, необхідно обговорити взаємні претензії, щоб знайти вихід із ситуації.

Прокинулися, радісно посміхаючись — можна сподіватися, що розлад був тимчасовим і попереду подружня ідилія. Крім того, такі ласки пророкують досить дорогі подарунки від коханого.

Сонник чоловік обіймає, до чого сниться чоловік обіймає уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: