Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловік тримає за руку, до чого сниться чоловік тримає за руку уві сні

Будь-які дотики уві сні, як і в реальності, мають особливий сенс. Те,, до чого сниться сон, в якому чоловік тримає за руку, тлумачиться сонниками в залежності від характеру взаємодії сновидіння і приснився персонажа, з огляду на обставини, ким вони є друг для друга в дійсності.

Міллер: будьте обережні

Як стверджує пан Міллер в своєму сонник, бачити, як незнайомий чоловік тримає за руку, означає що незабаром на вашу адресу надійде пропозиція сумнівного, можливо навіть непристойного характеру, ніж виведе з рівноваги і введе в оману.

Для молодих дівчат сонник Міллера пропонує дещо інше пояснення,, до чого сниться подібний образ. Так, бачити уві сні, як незнайомий хлопець взяв вашу кисть в свою, і поцілував її, означає, що слід побоюватися нових знайомств і несподіванок.

Надайте підтримку

Сімейний сонник описує,, до чого сниться сон, в якому коханий чоловік доторкається до сновидицей. Приснився образ служить нагадуванням про необхідність допомогти і підтримати близьку людину, яка, потребує вашої участі. В інших снотолкователях, подібна картинка, вважається передвістям важких випробувань, подолавши які разом, пара ще сильніше згуртується.

Налагодьте особисті відносини

Бачити, що коханий чоловік тримає за руку іншу жінку, тлумачиться Сімейним сонником, як попередження. Можливо зараз, відносини з коханим кілька натягнуті і розладу, але якщо ви серйозно не поставитеся до слів партнера, приснилося сновидіння з іншою жінкою може стати реальністю.

Борошно, побачивши свого обранця уві сні під ручку з іншою дівчинкою, може більше не сподіватися на те, що відносини з цим залицяльником закінчаться весіллям.

Важливі деталі нічного бачення

Тлумачачи,, до чого сниться подібна картинка, Сучасний суміщений снотолкователь радить пригадати характер дотику і поведінку персонажа. так:

 • Якщо молода людина уві сні підтримує жінку за лікоть — до вірну дружбу між ними;
 • Хлопець насильно утримує зап’ястя — на вас намагаються вплинути;
 • Йти уві сні під ручку з коханим — до стабільних взаємин;
 • Сплетені пальці рук говорять про любовний тяжінні.
 • Настав час для сім’ї

  Психологічний снотолкователь, нічне бачення, в якому довелось побачити коханого, який тримає за ручку дитини, тлумачить бажанням обранця обзавестися сім’єю і спадкоємцями. Якщо образ з дитиною приснився заміжньої бездітній парі, значить, незабаром слід очікувати поповнення в родині.

  Сонник Лонго трохи інакше пояснює ситуацію, в якій чоловік тримає за руку дитину. Тлумачення сну вказує на підсвідому неготовність сновідіци до серйозних взаємин, небажання брати на себе відповідальність. Ви несвідомо асоціюєте себе з маленьким дитям, яке потрібно оберігати, наставляти і догоджати.

  Сонник чоловік тримає за руку, до чого сниться чоловік тримає за руку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: