Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловік дарує квіти, до чого сниться чоловік дарує квіти уві сні

Побачити, як чоловік дарує квіти уві сні — передвістя, яке не можна трактувати однозначно. Сонник називає його передвістям появи привабливого шанувальника, тривалої зв’язку, пропозиції про шлюб. Але є і негативні тлумачення, які допомагають зрозуміти,, до чого сниться сюжет: розлука, сварки, охолодження любові.

Самотність, розлука

Наснилося, як кавалер обсипає ними? Сонник попереджає: наяву ваше самотність може затягнутися. У вас занадто завищені претензії, реалізувати які дуже складно. Бажано привести їх до відповідності з оточуючими реаліями.

До чого сниться, коли чоловік дарує квіти, їм самим зірвані в поле — ромашки, маки, волошки, інші польові? Вас зв’яже з ним вірна щира дружба.

Бачити, як він подарував уві сні жовті нарциси, айстри, тюльпани означає, по сонником: має бути тривала розлука.

Воскресити відносини не вдасться

Коли ж молода людина подарував зів’ялі рослини або самотній квітка — остиглі почуття оживити не вдасться. Скільки б не докладали сил — всі спроби це зробити приречені на провал.

Наснилося, як він подарував штучний квітка? Сонник повідомляє: мабуть, ваша зв’язок зжила себе, підійшла до завершення. Задумайтесь — може, залишаєтеся разом просто за звичкою?

Отримати уві сні в подарунок квітку у вазоні від хлопця означає: попереду початок нових відносин, які можуть стати міцними і щасливими. Все буде залежати від того, як поведе себе сновидицей, чи зуміє зберегти їх.

Види квіточок

Тлумачення сну враховує, які чоловік дарує квіти, адже кожна рослина символізує щось певне і надає сюжету свою нотку:

 • Маргаритки — нерішучість в почуттях;
 • Айстри — нездійснені надії;
 • Примула (первоцвіт) — скандали, сварки;
 • Незабудки — серцева радість;
 • Жоржини — сприяння у всьому;
 • Лілії — оновлення;
 • Троянди — романтичні почуття;
 • Соняшник уві сні — гаряча пристрасть;
 • Нарциси — самозамилування;
 • Гіацинти — розлука;
 • Волошки — справи покращаться;
 • Жасмин — скороминуща закоханість;
 • Півонії — щастя в любові.
 • Сонник Міллера: у вас буде багато шанувальників

  До чого сниться молодій особі, ніби чоловік приніс їй в дар букет різних квіточок? Наяву вона буде користуватися великим успіхом, приверне увагу багатьох шанувальників.

  Довга любов

  Наснилося, як добрий знайомий підніс букет? Сновидицей надійде несподіване оригінальну пропозицію від нього, здатне принести прибуток.

  Бачити уві сні, ніби отримали від молодої людини, якій симпатизуєте, красивий букет — любов буде довгою і взаємною.

  Якщо ж його підносить привабливий незнайомий юнак — це означає: у сплячої з’явиться симпатичний коханий.

  Радість, освідчитися

  Наснилося, як незнайомий чоловік дарує квіти? Сонник повідомляє: якщо вони свіжі, красиві — попереду тільки приємні події. Можливий розвиток колишніх відносин або виникнення нового романтичного захоплення.

  Бачили, ніби отримали від коханого уві сні три квітки — червоні троянди? Наяву він запропонує руку і серце.

  До чого сниться: обранець підніс три квітки — білих? Сонник підказує: попереду веселощі, радість, які ви відчуєте поруч з ним.

  Сонник чоловік дарує квіти, до чого сниться чоловік дарує квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: