Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловік у в’язниці, до чого сниться чоловік у в’язниці уві сні

Знаходження за гратами завжди пов’язане з тяжкими переживаннями і всілякими випробуваннями. Не можна заперечувати, що для людини важлива свобода. Якщо уві сні ви побачили, що чоловік у в’язниці, поставтеся до цього бачення якомога серйозніше. Сонник пророкує втрату свободи і в реальному житті. Більш точно сказати,, до чого сниться такий сюжет, можна, якщо вивчити всі варіанти пояснення сновидіння.

Станете невільні

Наснилося, що вас або чоловіка посадили в тюрму? У реальності, а не уві сні або ви, або він опинитеся під впливом якоїсь людини. Ця людина може бути і кимось із родичів, і новим знайомим. Сучасний сонник рекомендує не погоджуватися на таку роль і відстоювати право на власні рішення і думки до переможного кінця.

Бачити уві сні, що колишній чоловік у в’язниці — до його нового шлюбу і вашої печалі. Дізнавшись, що колишній чоловік благополучно влаштував особисте життя і добровільно втратив свою свободу, ви станете сильно і довго страждати. Але, врахуйте, депресія — це безглузда втрата часу. Жіночий сонник радить забути про минуле якомога швидше і подумати про те, як самому знову знайти щастя в особистому житті.

Опинитеся на самоті

Бачити уві сні, що чоловік у в’язниці і ви разом з ним — до самотності. Але, самотність буде добровільним. Втеча від проблем і зобов’язань призведе до замкнутості і пасивності. Герой сну виявиться в зведеному власноруч притулок. Притулок може бути і власною квартирою, і алкоголізмом, і наркоманією. Сонник Езопа рекомендує допомогти людині впоратися з власними страхами, якщо бачите, що він занурюється в чорну безодню.

Сниться, що померлий чоловік у в’язниці? Обов’язково відвідайте місце поховання померлого, якщо це можливо. Швидше за все, ви тривалий час не були на могилі. Ще краще буде, якщо вдасться вшанувати пам’ять померлого в церкві.

Якщо приснилося, що чоловіка забирають і ведуть люди в формі, варто придивитися уважніше до тих, з ким він спілкується. Не виключено, що серед друзів і знайомих виявиться зрадник.

Тлумачення з сонника Міллера

Якщо приснилося, що колишнього чоловіка забирають до в’язниці, не поспішайте переживати. Насправді може скластися так, що в його життя прийдуть несподівані зміни. Сонник Міллера передрікає милостиві зміни на роботі і в звичайному повсякденному житті.

Якщо чоловік вийшов з в’язниці, то всі несподіванки, які підкине доля, підуть на користь. Навіть якщо спочатку буде здаватися, що випали на долю бід надмірна кількість і впоратися з ними ви не в силах.

Втекти

Якщо сниться, що чоловіка посадили в тюрму, а він втік, значить в реальності ви надмірно його опікаєте. Приснилося — явний знак, що стоїть послабити хватку, інакше подібні нездорові любовні взаємини приведуть до розриву.

Якщо уві сні коханого чоловіка посадили в тюрму, а він зробив невдалу спробу втекти від укладення, то буде переживати нелегкі часи. Сонник Мандрівника переконаний, що справи абсолютно не будуть сперечатися, що призведе до серйозних прикростей.

Якщо сниться, що чоловік у вашому сні вийшов добровільно, всі негаразди закінчаться благополучно. Можете зітхнути з полегшенням і приготуватися відкрити нову, набагато більш радісну життєву главу.

Сонник чоловік у в'язниці, до чого сниться чоловік у в'язниці уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: