Сонник чоловік б’є дружину, до чого сниться чоловік б’є дружину уві сні

Уві сні чоловік б’є дружину? Наяву піде примирення, якщо була сварка, або гармонійні відносини, якщо в сім’ї і без того все спокійно. Сонник пропонує повну інтерпретацію того, до чого може снитися вказаний сюжет.

Як тлумачити?

Сонник нагадує: найчастіше подібне сновидіння є перевертнем. Відповідно до закону інверсії, якщо подружжя б’ються, то це означає, що їх чекає довге сімейне життя, наповнена теплом і вірністю.

Наснилося, що чоловіче побив свою половинку? Наяву вона цілком заслуговує на його поваги і довіри. Цей же образ попереджає уві сні про прихід гостей або грандіозної радості. Бійка в воді символізує виконання бажань.

Міллер попереджає

Наснилося, що люблячий чоловік б’є дружину? Містер Міллер підозрює, що дама ризикує зробити дуже непорядний вчинок, що призведе до повної плутанини в будинку і втрати поваги.

Пробачили?

До чого сниться рукоприкладство ще? Сонник впевнений: подібним способом уві сні прощається давня образа або зрада. Розглянутий сюжет також є сновідійним символом позбавлення від ревнощів.

Сталося бачити, як хтось накидається на свою дружину? Гряде серйозний конфлікт, в який ви будете втягнуті поза волею.

Іноді тлумачення сну ще більш негативний. Чоловікові наснилося, що він побив власну дружину? Йому загрожують невдачі на службі або хвороба дружини.

Розберіться в собі!

До чого сниться, що чоловік б’є дружину найчастіше? Якщо подібна подія є уві сні регулярно, то сонник говорить прямо: не доходить до крайнощів і контролюйте себе.

Більш того, таким незвичайним чином проявляється внутрішній конфлікт самого сновидіння, де провинилася дружина уособлює найгірші сторони душі.

За що?

Крім того, сонник рекомендує пригадати, що стало причиною настільки обурливого поведінки.

 • Зрада — великі зміни.
 • Безпідставні підозри — надмірна недовірливість.
 • Погана господиня — зберіться, продумайте плани.
 • Прийшла п’яна — невиправданий ризик, помилки.
 • Просто так — показник надмірної агресії наяву.
 • Ви впораєтеся!

  Довелося бачити, як незнайома людина без підстав побив уві сні вашу обраницю? Конкуренти і недруги задумали проти вас лихе, і готові реалізувати свій підступний план.

  Якщо дружина не залишилася в боргу і відповіла кривдникові, то сонник переконаний: в реальності зможете уникнути неприємностей і запобігти небезпеці.

  Обережніше!

  Наснилося, що ви кинулися її захищати, і зав’язалася грандіозна бійка? Будете скаржитись на життя або несподівано потрапите в гості.

  До чого сниться дружині, що її б’є супружнік? Будьте обережні, у вас може з’явитися коханець, що стане причиною сімейного розбрату.

  Настають зміни!

  Сталося бачити, що незнайомі чоловік і жінка з’ясовують уві сні відносини і чоловік б’є дружину? Сонник радить на час відмовитися від відвідування гучних заходів.

  Ви ризикуєте вляпатися в погану історію з наслідками. Це ж подія натякає на швидку зміну обставин або роботи.

  Задумайтесь!

  До чого сниться, якщо довелося розбороняти забіяк родичів? Це буквально означає: ви явно не задоволені своїм життям і намагаєтеся її змінити.

  Наснилося, що стояли осторонь і просто спостерігали за побоїщем? Ви безцільно розтрачуєте життєві сили, не маючи певної мети.

  Сонник чоловік б'є дружину, до чого сниться чоловік б'є дружину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: