Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник човен, до чого сниться човен уві сні

Побачені уві сні підводний човен або батискаф прямо вказують на необхідність ненадовго відійти від справ. Навіть якщо ви не дуже любите самотність, сонник настійно рекомендує хоч трохи побути наодинці з собою. Сюжет обіцяє дивовижні відкриття у власному підводному світі і знайомство з новими гранями свого «я», правда, не уточнює, з темними або світлими. Ще, до чого сниться подібне детально описано нижче.

Пливти на човні

Якщо уві сні вам довелося плисти на човні, зверніть увагу, рухалися ви за течією або проти нього. До чого сниться рух за течією, здогадатися нескладно: ви знайшли свою стезю і вважаєте за краще мирно дрейфувати. Якщо не припиняєте діяти всупереч, навіть коли спите, сюжет всього лише символізує бунтарський дух.

Наснилося, що каталися на човні? Це знак сталості та відносного спокою. Сон обіцяє, що найближчим часом не передбачається знаменних подій, так що насолоджуйтесь поточним моментом. Тим, кому не до душі штиль, Сучасний сонник пропонує звернути увагу на рульового і пасажирів човна, можливо, серед них ті, хто все ж привнесе якесь різноманіття.

Тип водойми

Побачена уві сні річка також має важливе значення. Сновидіння, в якому наснилася переправа через річку, особливо бурхливу і небезпечну, говорить про намір спалити всі мости за собою. Сплав поодинці по гірській річці означає, що ви можете сміливо покладатися на друзів. Сонник Странніков переконаний, що вони вас ніколи не підведуть.

Хитна на морських хвилях човник означає, що наяву незабаром буде надана повна свобода дій. Можливо, ви тільки що отримали нові повноваження або нарешті позбулися того, що вас обтяжувало. Сон одночасно радує і тривожить: не загубитися б в морських просторах. Універсальний сонник радить взяти в команду людей, яким ви довіряєте, остерігайтеся незнайомців.

Зазнає аварії

Якщо сниться, що човен тоне — це ще не привід для паніки. Сонник Езопа звертає вашу увагу на стан човна: якщо вона дірява і негідна, туди їй і дорога, зате вас наяву чекає успіх. Якщо ж пішло на дно добротне плав засіб, до того ж захоплюючи вас за собою, сновидіння загрожує нещастям або втратою. Будь-які вжиті уві сні спроби врятувати потопаючого човна допоможуть пом’якшити удар.

До чого сниться, що човен перекинувся? Сонник Гришиной попереджає, що ваша енергетика, гармонія з собою і навколишнім світом зараз не в кращій формі. Такий стан називають чорною смугою: ви як ніби притягує до себе нещастя, вони дуже засмучують вас, про це і намагається попередити такий сюжет.

Тип плавального кошти

Якщо наснилася надувний човен, то такий сюжет дуже точно помічає неглибокі коріння вашої нинішньої стабільності. Сон попереджає, що ви не готові до зустрічей з підводними рифами, уникайте їх, інакше поточний благополуччя може просто-напросто лопнути.

Шеремінская роз’яснює,, до чого сниться човен з веслами. В даному випадку сонник говорить про надмірну самодостатності і самовпевненості: ви вважаєте, що з жодною роботою ніхто не впорається краще. Сон нагадує, що якщо ви так і не зважитеся хоча б ненадовго передати весла партнерам, то так і не вдасться повною мірою насолодитися водної прогулянкою.

Порожня човник

Якщо наснилася порожня човен, можете сміливо припиняти нарікати на несправедливість долі. Уважно озирніться навколо себе: раптом з’ясується, що ви не помічаєте чогось призначеного саме вам.

Якщо приснилося, що човен сама до вас пливла, то і робити нічого не потрібно. Такий сон означає, що призначення саме знайде вас.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера стверджує, що човен неглавний персонаж вашого сновидіння. Сон слід тлумачити виходячи з того, хто в ній знаходиться. Якщо мова йде про пасії — справа до весілля.

Нічні мрії, в яких вдалося обігнати інший плав засіб, обіцяють успіх у протилежної статі. Зустрічне судно принесе гарні звістки.

Якщо сниться, що ви піднімалися на борт — це добрий знак, який обіцяє, що удача буде буквально переслідувати.

Сонник Міллера попереджає, що за борт краще не падати, інакше потрапите в неприємну історію.

Якщо наснилася моторний човен, тлумач обіцяє захоплюючу подорож, цікаве знайомство, приємне проведення часу. Не біда, що побутові умови не збігаються з традиційними уявленнями про комфорт, Міллер гарантує, що цей факт не завадить розважатися на повну котушку.

Сонник човен, до чого сниться човен уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: