Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник човен і вода, до чого сниться човен і вода уві сні

Пояснюючи,, до чого сниться човен і вода, якою доводиться протистояти, сонник порівнює ці символи з добре знайомими явищами. Тура уві сні означає твердий грунт під ногами і здоровий глузд, а водні потоки характеризують емоції і стан душі.

Вперед назустріч мрії

Сновидіння, в якому довелося плисти в човні по воді, часто відображає реальні події, наприклад, майбутню наяву поїздку і хвилювання, пов’язані з нею. В такому випадку значення символу уві сні нейтрально. Іноді сюжет заздалегідь повідомляє про прийдешнє подорожі сновидцу раніше, ніж про це стане відомо наяву.

До чого сниться, що човен і вода навколо викликають відчуття самотності? Апостол Сименон Кананит передбачає, що ви і справді відчуваєте потребу плисти за течією, споглядати і розмірковувати, щоб розібратися в собі, відрізнити свої цілі від нав’язаних ззовні, переосмислити вчинки.

Сучасне тлумачення стверджує зворотне: ви більше не бажаєте плисти за течією. Настав сприятливий момент встати за штурвал своєї долі і діяти. Саме зараз практично будь-яка ініціатива призведе до успіху.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера повідомляє, що якщо пощастило бачити в красивій човні себе і свою другу половинку, ваші відносини незабаром перейдуть на новий якісний рівень.

Якщо приснилося, як попало впасти за борт, снотолкователь Міллера попереджає про непорозуміння, яке благополучно вирішиться і, можливо, здасться смішним.

Не бійтеся падінь

В сонник Мандрівника знайдеться пояснення,, до чого сниться впасти через неуважність в воду. Сновидінню належить зіграти головну роль в одній веселої історії.

Сонник Лоффа пропонує інше тлумачення,, до чого сниться впасти за борт. Випадково, проте, своєчасно покинув потопаючий корабель, ви тим самим зумієте уникнути страшної події.

Сам собі ворог

Коли трапляється бачити уві сні, що ваша човен повна води, сонник Фрейда радить припинити паніку. Наяву вас переповнюють і захльостують емоції. Візьміть себе в руки, перш, ніж приступати до серйозних справах.

Сонник Гришиной підтверджує, що човен, повна води, уві сні свідчить про несприятливий емоційному тлі насправді. Остерігайтеся імпульсивних вчинків, їх наслідки можуть сильно засмутити.

Будьте обережні з грошима, коли трапляється бачити уві сні, що залило водою баркас. Найближчим часом все ризиковані затії приведуть до неминучого краху. Звинувачувати залишиться тільки себе.

Ідіть, не озираючись

Сонник Езопа по-своєму трактує,, до чого сниться човен, повна води. Якщо вона стара і діряві, в реальності не бійтеся відпустити те, що себе вичерпало. А ось боротьба зі стихією за добротну човен варта свічок. Не лякайтеся, якщо наснилося, що не вдалося її врятувати. Сюжет уві сні обіцяє, що стійкість і сила виручать в непростій ситуації.

Якщо приснилося, як залило катер водою далеко від берега, сюжет уособлює колишні стосунки. Таємне бажання їх повернути затягує на дно. Чергова спроба закінчиться нічим.

Що попереду?

Коли уві сні пливе по воді човен раптово стає некерованою, сонник попереджає про чиюсь спробі маніпулювати вами наяву. Попереджений значить озброєний.

Якщо шлюпка, що пливе від великого теплохода, приснилася жінці, сновидицей скоро дізнається про свою вагітність.

Сонник човен і вода, до чого сниться човен і вода уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: