Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловік цілує в губи, до чого сниться чоловік цілує в губи уві сні

Незважаючи на те, що наяву поцілунок пов’язаний з приємними моментами і відчуттями, уві сні подібний жест має дещо інше значення. Сонник, пояснюючи,, до чого сниться сон, в якому чоловік цілує в губи, попереджає про проблеми в спілкуванні з коханим і оточуючими.

Що говорить Міллер?

Психолог Міллер попереджає про ризик втратити повагу коханої дівчини, тлумачачи,, до чого сниться суперник, цілющий взасос кохану. Якщо заміжньої дами приснилося, що незнайомий чоловік цілує в губи, значить, існує ризик піддатися скороминущої пристрасті і завести роман на стороні.

Бережіть свою репутацію

Молодій дівчині бачити, як незнайомий чоловік цілує в губи, означає, що в реальності вона ризикує втратити добре ім’я своїми легковажними вчинками. Сонник Закоханих радить серйозно ставитися до будь-якої справи, особливо, якщо питання вплутався з особистими відносинами.

Розберіться в собі

Наснилося, що самі стали ініціатором поцілунку з незнайомим хлопцем? Сонник Лоффа рекомендує розібратися в собі і визначити свою життєву позицію, пояснюючи,, до чого сниться подібний сюжет. Ймовірно, спляча красуня не відноситься серйозно до свого обранця, вважаючи, що нинішні любовні відносини далекі від ідеалу.

Еротичний підтекст

Доктор Фрейд, вкладає в приснилося сновидіння сексуальний підтекст. Так, жінці бачити, як уві сні знайомий чоловік цілує в губи, означає, що спляча красуня розглядає приснився персонажа в якості претендента для сексуальних відносин.

Для молоденьких панянок тлумачення сну прямо протилежне. Це означає, що в реальності, молода людина має намір завоювати серце і тіло сновідіци.

Хто головний герой?

Сонник Медеї, тлумачачи подібну дію, радить звернути увагу на особистість побаченого уві сні персонажа, з яким довелося цілуватися:

 • Поцілунок з чоловіком-знаменитістю — віщує підвищення авторитету;
 • «Сосаться» з ворогом — до примирення з давнім товаришем;
 • Бачити, як цілувалися з одним взасос — каже про конфлікт, сварку з ним;
 • Поцілунок взасос з начальством або колегою по роботі — обіцяє складності в роботі.
 • Обережно: обман!

  Еротичний сонник попереджає про підлу зраду, обман другої половинки, пояснюючи,, до чого сниться цілуватися з чоловіком. Сновидіння віщує ситуацію, в якій доведеться з іншого боку дізнатися свого обранця.

  Почуття уві сні або бажання наяву?

  Побачена уві сні сцена обіцяє Загальним тлумачем отримання цікавих звісток або приїзд нежданих гостей. Сонник Езопа, витлумачуючи нічне бачення, орієнтується на почуття і емоції, випробувані сновидицей під час поцілунку.

  Так, відчуття радості і комфорту в чоловічих обіймах, віщає про разючих змінах в житті, цікаві події. Представник чоловічої статі, близькість з яким викликає огиду і обурення, уособлює собою справи, які не по серцю сновидицей.

  Поговоріть з коханим.

  Заміжній жінці, якій сталося поцілуватися уві сні з незнайомцем, Сонник XXI століття радить поговорити по душам з коханим. Ваша підсвідома потреба в увазі та турботі, яка не походить з боку коханої людини, штовхає вас на пошуки заміни.

  Сонник чоловік цілує в губи, до чого сниться чоловік цілує в губи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: