Сонник чоловік цілує, до чого сниться чоловік цілує уві сні

Більшість жінок цікавить,, до чого сниться поцілунок з чоловіком. І чи може таке приємне заняття нести в собі загрозу? Відповідь очевидна: ще як може! Але не потрібно відразу хапатися за валер’янку, якщо вам приснилося, що чоловік цілує вас, заспокоюють сонники. Згадайте, що саме ви бачили уві сні і як на це реагували, і ви отримаєте точний прогноз свого найближчого майбутнього.

Про поцілунки в двох словах…

Поцілунок — це особливий акт, він символізує не тільки зовнішній контакт цілуються людей, а й внутрішній. Бачити таке уві сні не тільки приємно, але і корисно, так як через сновидіння ми можемо пізнати, що нам уготовано долею. Сонники підкажуть дівчині, до чого сниться, що чоловік цілує її. Навіть тоді, коли крім самого процесу цілування згадати-то і нема чого.

 • Улюблений чоловік цілує вас в лоб — до складного розмови з ним.
 • Літній чоловік цілує уві сні немолоду жінку — будете сумувати за коханим.
 • Чужий вусатий і підпилий мужик пристає до вас з поцілунками — до неприємностей.
 • Гарний хлопчина у вас на очах обсипає поцілунками то одну, то другу дівчину — не довіряйте сліпо того, що бачите, вчіться аналізувати.
 • Незнайомець ні з того, ні з сього, чмокнув вас в верхівку — вас осінить дуже цікава і, головне, потрібна думка.
 • Пророцтва сонника Міллера

  Сонник Міллера зможе багато розповісти про тих мріях, в яких чоловік цілує жінку. Ось, наприклад, якщо наснилося, що вас в темряві намагається поцілувати людина, яка вам симпатична, то це означає, що ви нерозбірливі в зв’язках. Чи не станете більш цнотливою — потрапите в халепу, попереджає сонник.

  Інше тлумачення сну порадує. Якщо ви поставили собі за мету з’ясувати, до чого сниться, що колишній коханий намагається поцілувати вам волосся, то знайте, що дана мрія означає приємну зустріч з ким-то з минулого.

  Приємний незнайомець, як символ нових знайомств

  Наснилося, що незнайомий чоловік в літах стосується губами вашої руки або пальців? Сонник пастора Лоффа «обіцяє» вам знайомство, яке допоможе досягти бажаних висот в суспільстві. А якщо незнайомий молодий хлопчина уві сні розціловує вам руку — вас чекає ні до чого не зобов’язує флірт.

  До чого сниться чоловік, цілющий вас в шию? Це провісник пристрасних інтимних відносин. Незнайомий хлопчина уві сні чмокнув вас в шию? Обзаведетеся новим сексуальним партнером. Людина, яка уві сні уткнувся губами вам в шию вам здається смутно-знайомим — спогади налинуть на вас і змусять засумувати.

  Турбота улюбленого — За щастя треба поборотися

  Якщо вам приснилося, що чоловік обіймає і цілує вас в щоку, в груди, цілує ноги, одним словом, всіляко показує вам свої почуття, то запам’ятайте — він намагається від вас щось приховати. Чоловік просто обіймає уві сні, не торкаючись вас губами? Це бачення пророкує щирість його почуттів, радує Місячний сонник.

  Цікаву трактування того,, до чого сниться турбота чоловіка, пропонує Східний сонник. Його версії такі: покриває поцілунками груди або живіт — хоче домогтися від вас чогось; поцілував ноги — він не схильний «ходити наліво»; обіймає і по-дружньому цілує в щоку — він вас поважає і цінує.

  Небажані контакти, або Будь-яка дія має бути обдумано…

  Довелось бачити уві сні, як чоловік цілував чоловіка? Не лякайтеся, це не говорить ні про його схильності до гомосексуальної зв’язку, ні про ваших, заспокоює Сучасний сонник. Хоча трактування сновидіння не так вже й радісна і обіцяє сварку з партнером через обопільного впертості, все ж про зраду не йдеться.

  Наснилося, що ваш чоловік цілує іншу дівчину в думку — чи не приймайте ніяких рішень, що не обдумавши їх, радить Цвєткова. А якщо незнайомка уві сні чмокнула вашого супутника в голову — ви сліпо прямуєте за своїми принципами і переконаннями. Це не правильно! Вам необхідно попросити допомоги з боку, щоб зрозуміти, наскільки ви часом помиляєтеся.

  Сонник чоловік цілує, до чого сниться чоловік цілує уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: