Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоботи до чого сняться чоботи уві сні

Чоботи ознаменовують кардинальні зміни в житті, якщо ви побачили цей образ уві сні, готуйтеся до змін на особистому фронті і до прийняття важливих рішень, які не змусять себе чекати!

Найчастіше кирзачі в сновидіннях увазі, яку важливу дорогу або шлях, який принесе великі зміни в вашу повсякденне життя або повністю змінить її.

Так ось, наприклад, якщо вам приснилося, що ви купили нові чобітки або приміряєте їх, наяву в найближчому майбутньому кохана людина зробить вам якийсь подарунок, що неодмінно порадує вас.

Як трактує сонник, якщо чоботи уві сні старі, значить, незабаром вам доведеться терпіти фіаско в фінансових справах і вирішувати багато питань зовсім вас не стосуються.

Рвані чоботи в сонник Н. Гришиной віщують про розбрат з близькими людьми, а так само про те, що найближчим часом ви отримаєте не дуже приємна звістка від вашого кращого друга.

Якщо в сновидінні ви побачили, як одягаєте їх, значить, в реальному житті знайдете свого покровителя. Так само, такий сон попереджає бізнесменів і ділових людей, про якомусь підступ з боку конкурентів і можливості підробки важливих документів.

Якщо уві сні ви носите кирзачі з грубого або жорсткого матеріалу, то наяву будьте готові до флірту з боку протилежної статі.

Сон, в якому ви втратили свої чобітки і не можете знайти, попереджає, про невірність вашої жінки.

Бачити себе в чужих чоботях згідно сонником — покладати на себе чужі проблеми, для жінок таке сновидіння може символізувати відносини з чужим чоловіком або поява коханця. Якщо уві сні чужі чоботи тобі тиснуть або вони брудні — «повісиш на себе чужого мужика», а якщо вони чисті і добре виглядають на ногах — чоловік стоїть, але все одно не твій.

Високі шкіряні чобітки говорять про новації в сексуальному житті і експериментах в сексі.

Чистити уві сні кирзачі щіткою означає приховувати від оточуючих свій негожий вчинок, який рано чи пізно в реальності спливе назовні, та й ще в самий невідповідний для вас момент.

У популярному сонник Фрейда чоботи позначають подорож або поїздку за місто в компанії вашого близької людини. І не дивлячись на, те, що ви досить добре один одного знаєте, це допоможе вам побачити людину з абсолютно нового боку.

До чого ще сняться чоботи уві сні

До чого сняться чоботи — різні чобітки сняться до злиднів, стоптані до невдалих придбань і покупок, якщо ж уві сні ви спілкувалися з шевцем, чекайте новин.

Цей образ втілює моду, витонченість, красу, достаток, тому побачити уві сні добротні чоботи означає марнотратство і не економність в реальності, а так само про те, що ваші мрію далекі від ідеалу.

До чого сняться нові чоботи — нові чобітки віщують вельми вдалі покупки, тому не варто втрачати час даремно, побачивши такий сон, відразу відправляйтеся по магазинах. А стоптані або брудні чоботи навпаки застерігають, від будь-яких покупок, так як ви можете бути обмануті або ваші гроші будуть витрачені даремно.

Гумові кирзачі уві сні попереджають в реальному житті з передбачливістю ставитися до випадкових знайомств, в іншому випадку нічого хорошого з цього не вийде, і в повній мірі відчуєте на собі неприємне почуття ревнощів.

Сонник чоботи до чого сняться чоботи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: