Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник черниця, до чого сниться черниця уві сні

Не можна сказати однозначно, до чого сниться черниця. Побачена уві сні послушниця для людини віруючої означає недостатню твердість духу. А ось атеїсти, які спілкувалися уві сні зі служницею культу, повинні зрозуміти, що гріховність ні до чого доброго не веде. Давайте розберемося, чи завжди черниця, є своєрідним відлунням совісті або ж бувають винятки. А допоможуть нам в цьому сонники.

Тлумачення сонника Міллера

Наснилося, що під час служби в церкві ви, як заворожений, дивіться на черницю в чорному вбранні — стережіться конфліктів в сім’ї, вони можуть мати сумні наслідки. Юній діві подібне сновидіння обіцяє обман, плітки і інтриги навколо її імені.

Добра монашка як символ радості і чистоти духовної

Бачити або розмовляти з літньою черницею в білому вбранні — до тихої радості і безтурботності наяву, обіцяє сонник пастора Лоффа.

Допомагали уві сні молодої послушниці, що живе в монастирських стінах? Дуже добре! Чекайте допомоги і покровительства вищих сил. І ще вам буде в усьому везти в усьому, радує Місячний сонник.

Монахиня, яка готує їжу в їдальні для бездомних, що знаходиться при церкви, символізує вашу турботу про своїх близьких.

Наснилося, що настоятелька жіночого скиту вас журила за щось — тлумачення сну дуже просте: вам необхідно покаятися перед тими, кого образили.

Відлюдькувата послушниця — знак фінансових провалів

Сниться, що ви заблукали в незнайомому місці і попросили вказати шлях проходить повз вас черницю в чорному одязі, але та, замість допомоги облила вас презирливим поглядом — не варто вкладати гроші в підприємства, які вам не знайомі — прогоріть.

Тікає від вас черниця в чорному чернечому плащі — символ вислизає удачі в бізнесі, засмучує Східний сонник.

Бути черницею уві сні — ви прагнете до недосяжним вершин

Сниться, що ви вирішили постригтися в черниці, щоб стати настоятелькою монастиря — ви прагнете обійняти неосяжне! Стримуйте свій запал, інакше вас чекає «емоційне вигорання», застерігає сонник міс Хассе.

Бути уві сні черницею і ходити в чорному вбранні — до зневіри і смутку через те, що у вас все виходить не так, як ви того хотіли. Наберіться терпіння — на все свій час!

Чоловікові, якому наснилося, що він монах, який живе в жіночому прихід, можна тільки поспівчувати. Таке сновидіння говорить про те, що його мріям про щасливий шлюб не судилося збутися, його кохана йому не вірна.

Покинутий монастир або Привиди минулого…

Бачити уві сні старий занедбаний скит, самотньо стоїть в безлюдному місці — вам не дають спокою вчинки, які ви зробили і ваша совість. Очистіть її — попросіть вибачення у невинно скривджених, сходіть на службу в храм — вам необхідно відновити душевний спокій.

Приснився кошмар, в якому ви бродили по руїнах старого монастиря і наткнулися на привид старої черниці в білому поховальному савані — несподівано для вас спливуть неприємні подробиці вашого життя. Обгородіть свої секрети від сторонніх, дає пораду сонник Ванги.

Сниться, що ви чуєте, як дзвонять дзвони наполовину зруйнованої церкви, хоча їх немає на дзвіниці — знак того, що прийшов час розплати за минуле. Надалі, здійснюючи погані вчинки, думайте про їх наслідки.

Сонник черниця, до чого сниться черниця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: