Сонник черепашки, до чого сниться черепашки уві сні

Побачені черепашки уві сні є вісниками здоров’я і успіху. Однак те, до чого сняться раковини молюсків, не завжди має позитивний тлумачення в сонниках. Загальне значення сновидіння формується в залежності від сюжету і зовнішнього вигляду раковинок.

Зовнішні особливості

Сонник Дмитра та Надії Зими пояснює,, до чого сниться сон про черепашках, прихованими відчуттями і переживаннями сплячої людини. Красиві раковинки уві сні є знаком сокровенних почуттів і таємних мрій. Якщо приснилося бачення залишає після себе легкі емоції, значить, наяву у Вас буде безліч радісних хвилин.

Непоказні черепашки, побачені уві сні, обіцяють розчарування, зламані — є провісниками невдач і ошуканих надій. Можливо, сновидец сильно замикається в собі, що заважає повною мірою насолодитися приємними моментами і відлякує удачу.

Бачити уві сні надзвичайної краси різнокольорові раковини віщує успішність на любовному фронті. Чоловікові приснилося бачення говорить про можливість підкорити даму серця, жінці — зустріч з хлопцем своєї мрії.

Велика морська мушля уві сні символізує сприятливий період показати свої таланти, які будуть оцінені по достоїнству оточуючими. Ще одне значення,, до чого сниться будь-який сюжет з великою черепашкою, пропонує сонник Стерво, обіцяючи отримання солідного прибутку і задоволення — морального і сексуального.

Сонник Фрейда образ черепашки уві сні порівнює з жіночими геніталіями. Наповнена, вона говорить про здоров’я статевих органів, порожня — сигналізує про проблеми в ліжку або поганому самопочутті.

Також приснився образ морського молюска може трактуватися Фрейдом надмірною пасивністю сновидіння в ліжку. Можливо, щоб розкрити свій еротичний потенціал, необхідно сильно довіряти своєму партнеру і відверто з ним розмовляти.

Бачити черепашки у воді або на піску, згідно езотеричних сонником, свідчить про дрібних негараздах і незначних перешкоди в роботі.

Згідно сонником Мандрівника, порожня черепашка уособлює відсутність або втрату довіри. Бачити уві сні красивий і повний будиночок морського мешканця, передрікає успіх і удачу в обдуманих раніше цілях.

Вдала знахідка

Шукати і збирати мушлі на море, берег якого усипаний ними, застерігає про бездумної і безцільної марнотратства сплячої людини. Можливо, слід деякий час заощадити гроші, відмовившись від великих покупок.

На думку Жіночого сонника, то,, до чого сниться збирати «будиночки» молюсків, відображає неправильне розпорядження власним часом. У сплячої людини велике значення займають порожні справи, що не приносять користі, і якщо він не підкоригує свій розпорядок дня, незабаром настануть дуже важкі часи.

Езотерики пов’язують сновидіння, в якому доводиться збирати мушлі із зайвою марнотою сновідящего, а також здатністю самому собі придумувати складності і після — боротися з ними.

Знайти на море мушлю з перлами — на превелике щастя і взаємної любові. Французький сонник тлумачить приснився раковину з перлами виникненням можливості побувати в далеких краях, дізнатися чи подивитися щось нове.

Що ми з ними робимо?

Порізатися уві сні об гострі краї черепашки попереджає про те, що спроби сховатися або ігнорувати виниклі проблеми приведуть до тяжких переживань і депресії.

Нанизувати на нитку зібрані черепашки — Ваша зайва суєта заважає просуванню власних планів, нанизувати їх для кого-то — створюєте перешкоди свого марнотою в чужому справі.

Сонник черепашки, до чого сниться черепашки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: