Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник числа, до чого сниться числа уві сні

Знавці нумерології вважають, що нашим життям керують числа. Будь то дата народження, чисельне відображення імені і прізвища — все це визначає долю. А до чого сняться цифри? Сонник дає відповідь на це питання в залежності від асоціацій побаченого уві сні зі значущими датами, і від інших деталей.

Якщо ви з точністю пам’ятайте, яку саме цифру ви побачили уві сні, то дати прогноз буде досить легко. Але якщо вам наснився цифровий набір, або ж ви не запам’ятали, які числа були присутні в сновидінні, то краще покладатися на свою інтуїцію укупі з тлумаченнями сонника, і співвіднести різнобічні інтерпретації з реальністю.

Що означають числа уві сні: тлумачення різних сонників

За трактуванні сонника Медеї, яскраво і чітко побачені уві сні цифри і числа — хороший символ. Все задумане збудеться, ваші плани приведуть до гідних звершень. Але якщо вони розпливчасті, нерозбірливі, то всі старання підуть прахом. Якщо ви впевнені, що уві сні вам відкрилася дата власної смерті, то наяву саме в цей день ви завершите серйозна праця.

Якщо вам довелося бачити уві сні числа, які коли-небудь зіграли свою роль в житті, то сонник пропонує співвіднести їх з минулими подіями. Якщо ви вважаєте, що цифра, яка випала в сновидінні — вдала, значить і в реальності вас наздожене удача, і точно так же навпаки.

Жіночий сонник приписує дещо інше значення числам уві сні. У найближчому майбутньому ви відчуєте турботу за долю близьких людей, відчуєте незадоволення поточним ходом подій, робота стані для вас тяжким тягарем.

Якщо вагітній жінці вдалося чути числа уві сні, то сонник пророкує, що це цілком може бути датою народження дитини. Те ж саме сонник пророкує щодо дня майбутнього весілля для молодих, які збираються укласти шлюбний союз.

Взагалі, почути число уві сні — це практично завжди уособлення значущої події. Навіть якщо найближчим часом у вас не намічається нічого нового, то незабаром доля піднесе вам сюрприз, і цілком ймовірно, що він станеться саме в день тижня, місяць або рік, значення якого відповідає попередньому сновидіння.

Місячний сонник радить: якщо вам довелося побачити числа уві сні, то потрібно обов’язково їх запам’ятати. Ці символи принесуть вам велику удачу. А сонник Симона Кананіта радить використовувати цифри в азартній грі або в лотереї.

Побачивши уві сні число 40, не варто турбуватися про майбутні події. Всі вже давно вирішено понад: вас чекає щасливий кінець справ, і удача у всьому, за що б ви не взялися. Сонник тлумачить, що зараз настає мало не найсприятливіший період за всю жизнь.

Число 50 уві сні — знак сили переконання і маніпуляцій. Ви з легкістю зможете вступати в найспекотніші дискусії, і виходити з них переможцем. Здатність переконувати, нав’язувати свою точку зору буде рости в вас з кожним днем, але не надто захоплюйтеся — можете розлютити фортуну.

Якщо уві сні ви побачили число 100, то сонник передрікає повне і успішне завершення всіх намічених планів. Цифра 100 є відображенням цілого, як сто відсотків, тобто для вас не буде обмежень для досягнення оптимального результату.

Число 220 уві сні — поганий символ сонника. Сновидіння чекає серйозна небезпека, пов’язана з необережним поводженням з електричними приладами. Також варто поберегтися від відкритого вогню, не спокушайте долю.

Від 1 до 10

Число 1 уві сні по тлумаченню різних сонників уособлює різні значення. Сонник Мандрівника стверджує, що ви відчуєте жахливе самотність, а Езотеричний сонник, навпаки, обіцяє вам поява нових фантазій та ідей, які, зрештою, можуть досягти поставлених цілей.

До чого сниться число 3? Малий Велесов сонник передрікає серйозну розмову, який в подальшому принесе доленосні зміни. З точки зору езотерики, цей символ асоціюється з сексуальною близькістю не виключено, що ви зустрінете симпатичну особу протилежної статі, але швидко спалахнула пристрасть закінчиться так само швидко.

Пророцтва щодо того,, до чого сниться число 4, практично завжди негативні. Вам доведеться довго і тяжко трудитися для досягнення свого заповітного бажання, але через вибуховий емоційності праці підуть нанівець — доведеться починати шлях спочатку.

До чого сниться число 5? Як би це не банально звучало, але наша підсвідомість асоціює цей символ з відміткою «відмінно», а інтерпретувати його поява уві сні можна з точки зору психоаналізу. Ви прагнете догодити всім і кожному, щоб отримати похвалу і визнання, але при цьому забуваєте про власні інтереси.

Відповідно до попереднього прикладом, то, до чого сниться число 6 є відображенням прислужництва. Вам доведеться на деякий час стати «шісткою» для більш впливового і сильного людини, але це приниження не триватиме довго. У підсумку ви отримаєте своє.

Число 7 уві сні вважається відображенням сакральної частини нашої душі. Сонник радить повністю покластися на свою інтуїцію і не довіряти ні чиїм словами, якщо вони здаються невірними. Ваше шосте чуття зараз на піку своєї активності, можна починати що завгодно, і завдяки «внутрішнього голосу» досягти великих успіхів.

За іншою трактуванні, число сім уві сні уособлює духовну сферу життя сновидіння наяву. Можливо, останнім часом ви стали занадто цінувати матеріальне, при цьому приділяючи мало уваги духовності і шляхетності. Саме тому уві сні є своєрідне попередження розширити свої погляди на світ.

Якщо вам приснилося число 8, то зараз з вами відбуваються зміни, які торкнуться як душі, так і тіла. Сонник віщує, що ви станете абсолютно невразливим до фізичних та моральних травм, але не варто через це ставати черствим.

З циклом вагітності асоціюється те,, до чого сниться число 9. Для тих, хто ще не думає про дитину, такий сюжет уві сні є пророкуванням вагітності. Для тих, хто вже в «положенні», сонник обіцяє народження дитини точно в строк, по закінченні дев’яти місяців.

Те,, до чого сниться число 10, несе в собі негативний зміст. У житті настане так звана «чорна смуга», і вирватися із зачарованого кола невдач і проколів буде дуже непросто. Сонник радить не сприймати все близько до серця, і стійко перетерпіти несприятливий період.

Від 11 до 20

Якщо вам приснилося число 11, то сонник передрікає невизначеність шляху. Незабаром в житті виникне питання, на який ви не зможете дати впевненої відповіді, але від того, що ви вирішите на роздоріжжі долі залежить подальший перебіг справ.

До чого сниться число 12? Як символ циклічності, безперервності, ця цифра віщує повну гармонію з оточуючими і з самим собою. Ви приведете життя в порядок, і вас буде влаштовувати абсолютно все, але такий стан триватиме недовго.

Якщо діловому чоловікові приснилося число 13, то його чекають тільки удачі в бізнесі, які триватимуть протягом тринадцяти місяців. Жінкам же сонник віщує невизначеність в особистому житті: ви будете кидатися від одного чоловіка до іншого, без можливості зробити правильний вибір.

До чого сниться число 14? Для одиноких людей це дуже сприятливий знак. У найближчі дні ви зустрінете симпатичну вам особу, яка буде володіти всіма якостями, стане ідеальною другою половинкою для вас.

Якщо в даний момент у вас в житті склалася нерозв’язна ситуація, то не сумнівайтеся в тому,, до чого сниться число 15. Сонник нагадує, що немає лиха без добра, і якщо зараз вам дуже погано, то потрібно просто перетерпіти важкий період, і то, що здавалося злом, обернеться в щасливий випадок.

До чого сниться число 16? Це є безстороннім відображенням заздрісною і пихатої душі сновидіння. Ви занадто радієте з приводу чужих лих і невдач, і в підсумку така життєва позиція може призвести до горя.

Сонник дає сприятливі прогнози про те,, до чого сниться число 17. Зараз вашому сімейному щастю нічого не загрожує, сім’ю і вас оберігає сильний ангел-хранитель, і якщо ви не будете здійснювати поганих вчинків, затишок і гармонія в будинку триватимуть вічно.

Цікавим особистостям потрібно побоюватися того,, до чого сниться число 18. Сонник попереджає, що якщо ви не перестанете сильно цікавитися і втручатися в чужі справи, то це погано закінчиться. Ви позбудетеся друзів і довіри.

Тим, хто ніяк не може визначитися у виборі партнера по життю, варто зупинитися і подумати, якщо наснилося число 19. Це є своєрідним попередженням уві сні про те, що ваші дії сильно впливають на долю тих, кого ви кинули, і не факт, що все це виявиться безкарним.

До чого сниться число 20? Якщо ви побачили це зображення на будь-який купюрі, то вам на два роки доведеться тугіше «затягнути пояс» — будуть фінансові проблеми. а просто накреслені, ці символи віщують швидке досягнення мети, після кількох легких випробувань.

Від 21 до 31

Число 21 — знак складного становища в сфері бізнесу. Вам доведеться на якийсь час забути про сімейні стосунки, про кохання, почуття, і повністю поринути в роботу. Але не переживайте, ті хто вас дійсно любить, будуть з вами до кінця.

До чого сниться число 22? Ви будете намагатися досягти ідеальних показників у всьому, але не факт що старання приведуть до такого результату. Пам’ятайте, ідеальність — це утопія, і хоч десь, так вилізе огріх.

Число 23 уві сні пророкує неприємності для тих, чия діяльність пов’язана зі сферою торгівлі. Це може бути і велика недостача, і псування продуктів харчування, і просте відсутність клієнтів.

Якщо уві сні ви побачили число 24, то наяву вас чекають неприємні події, які надовго залишать неприємний осад в душі. Побережіть свої нерви і не переживайте через дрібниці — проблеми скоро закінчаться.

Якщо ризикової і авантюрної особі приснилося число 25, то потрібно на час зав’язати гри з долею, інакше фортуна відвернеться від вас, і ви пізнаєте біль поразки. До всього іншого, сонник обіцяє виникнення матеріальної скрути.

Для самотніх дівчат число 26 уві сні є попередженням про можливі обмани наяву. Сонник радить не довіряти «закривши очі» кожному своєму кавалеру, один з них може виявитися нечистим на руку, і сподіваючись на весілля ви в підсумку залишитеся ні з чим.

Одруженим і заміжнім потрібно побоюватися внутрішньосімейних конфліктів, якщо уві сні вони побачили число 27. Особливо часто конфліктні ситуації будуть виникати з подачі матері чоловіка або дружини, тому позбавте себе на час від їх суспільства.

Попередженням про конфліктні ситуації є і те,, до чого сниться число 28. Тільки в цьому випадку сварки і суперечки можуть обтяжувати рукоприкладством, так що краще закінчувати все миром і не нагнітати обстановку.

Число 29 уві сні є фатальним для фантазерів і мрійників. Побачивши його уві сні, задумайтеся над тим, чи не сильно ви ідеалізуєте навколишню дійсність. Доля може дати вам урок, після якого дивитися на світ крізь рожеві окуляри стане неможливим.

Приснилося чоловікам число 30 символізує тяжіння фінансів. Зараз саме час заробляти, починати великі проекти. Кількість грошей буде збільшуватися в геометричній прогресії, але тільки за умови активних дій з вашого боку.

Число 31 уві сні — знак завершального періоду наяву. Ви вже в одному кроці від виконання бажань, і зараз головне не розтрачуватися через дрібниці, а зробити найскладніший останній ривок, і насолоджуватися перемогою.

Сонник числа, до чого сниться числа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: