Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник часник, до чого сниться часник уві сні

Що таке часник на практиці знає практично кожна людина. Але ось, до чого сниться ця рослина сімейства лілійних? Сонник дає відразу кілька пояснень цього сновидіння. Щоб напевно передбачити своє майбутнє, постарайтеся згадати, що саме ви робили з цією рослиною.

Займатися посадкою

Якщо уві сні ви садили часник, то, швидше за все, в реальному житті відрізняєтеся зайвої релігійністю. Віра в Бога захищає вас від багатьох бід і від скоєння поганих вчинків. Тільки Сучасний сонник радить не тиснути на близьких в своєму прагненні залучити їх до християнства. Інакше, можна легко позбутися спілкування з дорогим серцю людиною. Особливо якщо сниться, що при посадці ви проявляєте неабияку активність і наполегливість.

Гришина вважає, що садити уві сні часник — вкрай негативний знак. Вас чекає великі проблеми зі здоров’ям. Приснилося свідчить про те, що довгоочікуване одужання настане нескоро і буде воно досить тривалим. Головне, будьте терплячі і послідовно виконуйте рекомендації лікаря.

Якщо уві сні цей ароматне рослина росте на грядці, отримаєте недобрі вісті. Наснилися товсті високі стебла? Це означає, що новини прийдуть здалеку і змусять неабияк понервувати.

Універсальний сонник переконаний, що садити часник в сновидінні — до виникнення вимушеної необхідності щось змінити в житті. Відкиньте страхи і сумніви і тоді зміни тільки підуть на користь.

Якщо уві сні на одній гряде ви побачили відразу і часник, і цибулю, то наяву належить вирішити безліч проблем.

Якщо сниться, що ви акуратно закопує в землю головки часнику, то в реальності у вас вийде забути про печалях і бідах і зажити щасливим і спокійним життям.

Займатися збором врожаю

Якщо сниться, що ви збираєте часник, це означає, що в реальності доведеться мати справу з недоброзичливцями. Сонник Мандрівника переконаний, що подібне спілкування вимагає від вас максимальної обережності і розсудливість. Пам’ятайте — один невірний вислів загрожує великими неприємностями.

Наснилося, що збираєте цибулю і часник у велику плетений кошик? Найімовірніше, вдасться позбутися від мучили вас весь цей час страхів і душевних переживань. Нарешті вдасться зрозуміти, що Ви робили не так і як можна виправити минулі помилки.

Сонник Езопа вважає, що викопувати головки часнику — до суперечки з ворогами. Чим багатше уві сні був зібраний урожай, тим гостріше буде конфліктна ситуація.

Використовувати в приготуванні

Якщо уві сні довелося різати головки, будьте готові випробувати поразки в боротьбі зі своїми конкурентами. Сучасний сонник передрікає погіршення справ на роботі і навіть ймовірну розлуку з коханою людиною через втручання третіх осіб.

Пояснення,, до чого сниться чистити ароматні часточки, дає Міллер. Сонник Міллера обіцяє отримання грошової винагороди, причому буде воно досить солідним.

Якщо приснилося, що ви спочатку чистили часник, а потім його їли, будьте готові відповідати за наслідки раніше вчиненого вчинку.

Уві сні брати по одній часниковою голові і акуратно її чистити — до отримання грошей. Почистили досить багато часнику? Отримайте більшу суму.

Купувати і продавати

Універсальний сонник переконаний, що купувати в сновидінні ароматний часничок, значить, отримувати недобрі вісті. Швидше за все, до вас дійдуть чутки про негаразди або хвороби родичів, що живуть досить далеко. Не поспішайте засмучуватися, краще допоможіть їм впоратися з бідою.

Купувати уві сні часник головками — попередження. Не варто мати ніяких справ з тими людьми, яких ви погано знаєте. Такі ділові взаємини здатні принести небажану вигоду, а тільки лише біди і розчарування. Будьте надалі обачнішими при виборі ділових партнерів. Цей захід позбавить від багатьох проблем.

Якщо приснилося, що ви торгували цим трав’янистою рослиною, то в реальності є великий ризик бути обманутим. Сонник Шеремінской радить не вплутуватися ні в які справи найближчим часом. Перечекайте несприятливий період.

Сонник часник, до чого сниться часник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: