Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чотки, до чого сниться чотки уві сні

Уві сні будь-які чіткі символізують духовну працю. Однак в залежності від другорядних деталей цей же сновідних знак може мати і інші розшифровки. Сонник допоможе розібратися,, до чого сниться вказаний предмет найчастіше.

Загальна тлумачення

Вночі сталося бачити чіткі? Вам життєво важливо проявити терпіння і неквапливість в діях. Ця ж річ у сні відображає переживання і тривоги сновидіння, а також натякає на те, що роки безповоротно відходять у небуття.

При цьому розмірене і неквапливе перебирання кісточок, на думку сонника, означає, що вас чекає мало оплачувана, але дуже складна робота.

Передбачення Міллера

Наснилося, що ви ревно молилися, використовуючи чіткі? Сонник Міллера пророкує смугу невезіння, вибратися з якої вам допоможе допомогу з боку і власна душевна стійкість.

Тримайтеся!

До чого взагалі сняться мусульманські чотки? Бачити їх у чужих руках уві сні буквально означає, що доведеться мати справу з суспільною мораллю або вкрай консервативним людиною.

Якщо ж в мріях ви тримали цю річ у власних руках, то сонник вважає, що ви самі надмірно консервативні і непробивні для всього нового.

Наснилося, що вам пропонують купити чотки? В реалі постарайтеся утриматися перед множинними спокусами, інакше викличете на себе біду. Молоду дівчину цей сюжет застерігає від розбещеності і легковажності.

Мета близька!

Ісламський сонник пропонує дещо інше тлумачення сну. До чого сняться чотки, на його думку? Цей образ красномовно натякає уві сні, що ви обрали вірний шлях, і незабаром досягнете бажаного спокою і благополуччя.

Крім того, ісламський тлумач радить позбутися всього, що заважає вам в якнайшвидшому просуванні до мети.

Наснилися дерев’яні чотки? В недалекому майбутньому вам доведеться приймати непросте рішення, вибираючи між матеріальною вигодою і міркуваннями совісті.

Прислухайтеся!

До чого ще сняться звичайні чотки? Мусульманський сонник впевнений: ваша підсвідомість прагнути вийти з вами на зв’язок, але ви не помічаєте цього, бо повністю поглинені мирськими турботами. Зупиніться і прислухайтеся, в своїй душі ви знайдете всі потрібні відповіді.

Іноді безмовне перебирання чоток символізує потреба усамітнитися або навіть повністю піти від світу хоча б на час. Використовуйте цей момент, щоб розібратися в собі, але не замикайтеся на своїх проблемах.

Що робили?

Наснилися мусульманські чотки? Сонник наполягає: згадайте, що саме довелося робити з ними уві сні.

 • Молитися — готуйтеся до серйозного життєвому випробуванню.
 • Купувати — прийміть допомогу сторонніх.
 • Втрачати — прийде осяяння, геніальна думка.
 • Порвати, розсипати — нездійсненне бажання все контролювати.
 • Чи готові?

  До чого сниться, якщо довелося просто перебирати окремі кісточки? Ви зробите щось варте осуду і будете в цьому каятися. Цей же сюжет означає, що ви зважитеся на відчайдушний ризик, будучи повністю впевнені у власному успіху.

  Бачити, як інший персонаж медитує з використанням чіткий — гірше. Це ясний ознака наближення лиха. Якщо вам вдалося знайти цей неоднозначний предмет уві сні, то прийшов час подумати про духовну, а не про матеріальну життя.

  Сонник чотки, до чого сниться чотки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: