Сонник чиряк, до чого сниться чиряк уві сні

Чиряк — символ прихованих неприємностей, готових ось-ось вирватися назовні. Видавити його уві сні — позбутися від чогось поганого наяву. До чого сниться цей неприємний дефект шкіри і як не дозволити проблемам увійти у ваше життя, допоможуть зрозуміти сонники. Потрібно лише згадати деталі: де вискочив фурункул, у кого, як лікували — і знайти в сонник відповіді на свої питання.

Тлумачення сонника Міллера

Тому, хто уві сні побачив чиряк, з якого тече гній упереміш з кров’ю, слід побоюватися неприємностей і лицемірства друзів. Гнійні нариви на лобі — до хвороби родича; по всьому обличчю, та так, що місця чистого немає — до гріхопадіння або навіть злочину, передбачає Густав Міллер.

Місце розташування гнійника — знак того, кому потрібна буде допомога

Якщо уві сні ви бачите чиряк у себе на голові або на лобі — близькому родичу знадобиться підтримка.

Фурункул на нозі може означати, що вам буде потрібно чиясь допомога, щоб істотно поліпшити своє матеріальне становище, трактує подібне сновидіння Ісламський сонник.

Наснилося, що чиряк вискочив на обличчі одного — ви просто зобов’язані після такого сну прийти на допомогу другові, щоб утримати від помилок, які він може зробити.

Гнійний нарив на руці — сигнал того, що не все гаразд у батьків або дітей. Зверніть свою увагу на них.

Лікування чірья як символ боротьби і перемоги

Сниться, що ви видавлюєте чиряк на голові — знак того, що вас осінить чудова ідея про те, як вийти «сухим» з «мокрого справи», втішає Місячний сонник.

Наснилося, що ви намагаєтеся видавити гнійник на руці, але у вас погано виходить це зробити однією здоровою рукою — в реальності здобути перемогу над неприємностями вам допоможуть близькі люди.

Видавлювати чиряк на нозі — тлумачення сну полягає в тому, що вам доведеться «пройти сто доріг» щоб досягти бажаного, але зате радість перемоги принесе незабутні хвилини захвату і гордості за себе.

Бачити уві сні, що ви зуміли вилікувати своє тіло від численних чиряків — наяву ви зробите вчинок, який заслуговує на похвалу, що дуже позитивно позначиться на вашій репутації.

Маска, грим та інші хитрощі — до несподіваної радості

Приснився сон, в якому ви накладаєте собі на обличчя потворний грим, покриваючи його штучними гнійниками — вам несподівано пощастить там, де ви навіть і уявити собі не могли, дивує своїм тлумаченням Жіночий сонник.

Сниться, що у вас на тілі вискочив один або кілька чиряк, але, як тільки ви вирішили видавити фурункул, він зник — до приємної несподіванки.

Наснилося, що знайомий вам людина знімає з себе страшну маску з чирьями на голові — саме ця людина в реальності приємно вас здивує. Якщо ви симпатизуєте йому, можливо, він визнається вам, що ваші почуття взаємні, і він втомився це приховувати.

Кошмари про чирьях або Бережіть здоров’я

Сниться, що у вас обличчя і тіло густо вкрите гнійними наривами, які сочатся і смердять — бережіть своє здоров’я. Дуже великі шанси «підхопити» якусь заразну хворобу, в тому числі і венеричну, попереджає сонник міс Хассе.

Бачити, що у вас на нозі утворився гниючих карбункул, який на очах росте і збільшується — не нехтуйте заходами профілактики. Запустіть здоров’я, і ​​легке нездужання перетвориться в затяжну хворобу.

Сонник чиряк, до чого сниться чиряк уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: