Сонник чорний щеня, до чого сниться чорний щеня уві сні

Бачити маленького чорного цуценя уві сні — означає, знайти надійного і відданого товариша наяву. Сонники відзначають, що темний відтінок не несе в собі негативу і смутку. Навпаки, тлумачі сходяться в тому, що вас очікують приємні клопоти, турботи про молодших членів сім’ї. Виникнення ніжних почуттів, скороминущого роману, знайомство з цікавими людьми — саме те, до чого сняться цуценятка.

Що гарантує сонник Міллера

Психологи вважають, що маленькі щенята не приходять уві сні просто так. Тлумачення сну про собак, цуценят зводять до виникнення нової прихильності в житті сновидіння. На їхню думку, дуже добре, якщо наснилося, що чорний щеня сидів на руках.

Детальні пояснення, до чого сняться щенята, дає і Міллер:

 • Тільки що народилися — до любовних клопотам;
 • Мертві — до розриву ненависних відносин;
 • Багато — до суперництва між прихильниками;
 • Білі — до суєти, подарунків, цікавих пропозицій.
 • Друзі завжди поруч

  Бачити у себе на руках маленького чорного цуценя — до зустрічі зі старими приятелями, знайомствам. Якщо приснилося, що песик дарував вві сні я багато ласки, тепла, викликав щиру посмішку — будьте готові до презентів, дрібним, але приємних сюрпризів.

  В сучасних сонниках щенята будь-якого забарвлення, як і собаки символізують відданість з боку близьких. Нові зустрічі в найближчі дні гарантують дружбу, яка переросте в щось більше. Взаємодопомога, спільні репетиції, об’єднання сил для організації дозвілля — ось, до чого сняться цуценятка.

  Фінансова підтримка буде забезпечена

  Щеня чорного кольору означає присутність поруч не просто вірного, але і багатого, щедрого шанувальника. Східні сонники рекомендують придивитися до оточення, зробити кілька кроків назустріч людині, яка давно протегує вам.

  Тримати на руках білу собачку крихітних розмірів, бачити, як вона лиже руки, радіє вам — до висновку вигідних контрактів, отримання своєчасної фінансової допомоги. Особливо добре, якщо наснилося, що ви купили, отримали в подарунок, або вкрали песика уві сні.

  Будьте розбірливі в зв’язках

  До чого сниться мертвий чорний щеня варто розглянути докладніше. Сонники застерігають від зустрічі з нечесними людьми, які будуть лестити, догоджати, загравати, але в останню хвилину зрадять і «підставлять». Поганих вчинків з боку компаньйонів можна уникнути, якщо поставитися до сновидіння з повною відповідальністю.

  Крім того, якщо приснився померлий песик — будьте готові до повного розриву існуючих відносин. Доля сама рятує вас від брехливих, лукавих, ненадійних партнерів. Закопати його уві сні — означає, уникнути непорозумінь, чвар, напастей.

  Сонник чорний щеня, до чого сниться чорний щеня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: