Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чорний щеня, до чого сниться чорний щеня уві сні

Бачити маленького чорного цуценя уві сні — означає, знайти надійного і відданого товариша наяву. Сонники відзначають, що темний відтінок не несе в собі негативу і смутку. Навпаки, тлумачі сходяться в тому, що вас очікують приємні клопоти, турботи про молодших членів сім’ї. Виникнення ніжних почуттів, скороминущого роману, знайомство з цікавими людьми — саме те, до чого сняться цуценятка.

Що гарантує сонник Міллера

Психологи вважають, що маленькі щенята не приходять уві сні просто так. Тлумачення сну про собак, цуценят зводять до виникнення нової прихильності в житті сновидіння. На їхню думку, дуже добре, якщо наснилося, що чорний щеня сидів на руках.

Детальні пояснення, до чого сняться щенята, дає і Міллер:

 • Тільки що народилися — до любовних клопотам;
 • Мертві — до розриву ненависних відносин;
 • Багато — до суперництва між прихильниками;
 • Білі — до суєти, подарунків, цікавих пропозицій.
 • Друзі завжди поруч

  Бачити у себе на руках маленького чорного цуценя — до зустрічі зі старими приятелями, знайомствам. Якщо приснилося, що песик дарував вві сні я багато ласки, тепла, викликав щиру посмішку — будьте готові до презентів, дрібним, але приємних сюрпризів.

  В сучасних сонниках щенята будь-якого забарвлення, як і собаки символізують відданість з боку близьких. Нові зустрічі в найближчі дні гарантують дружбу, яка переросте в щось більше. Взаємодопомога, спільні репетиції, об’єднання сил для організації дозвілля — ось, до чого сняться цуценятка.

  Фінансова підтримка буде забезпечена

  Щеня чорного кольору означає присутність поруч не просто вірного, але і багатого, щедрого шанувальника. Східні сонники рекомендують придивитися до оточення, зробити кілька кроків назустріч людині, яка давно протегує вам.

  Тримати на руках білу собачку крихітних розмірів, бачити, як вона лиже руки, радіє вам — до висновку вигідних контрактів, отримання своєчасної фінансової допомоги. Особливо добре, якщо наснилося, що ви купили, отримали в подарунок, або вкрали песика уві сні.

  Будьте розбірливі в зв’язках

  До чого сниться мертвий чорний щеня варто розглянути докладніше. Сонники застерігають від зустрічі з нечесними людьми, які будуть лестити, догоджати, загравати, але в останню хвилину зрадять і «підставлять». Поганих вчинків з боку компаньйонів можна уникнути, якщо поставитися до сновидіння з повною відповідальністю.

  Крім того, якщо приснився померлий песик — будьте готові до повного розриву існуючих відносин. Доля сама рятує вас від брехливих, лукавих, ненадійних партнерів. Закопати його уві сні — означає, уникнути непорозумінь, чвар, напастей.

  Сонник чорний щеня, до чого сниться чорний щеня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: