Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник черв’яки, до чого сниться черв’яки уві сні

Черв’яки… Чимало людей гидливо поморщатся від одного цього слова. Тим часом сонники дають досить цікаві тлумачення, до чого сняться ці безхребетні створення. Так чи так уже погано бачити їх уві сні?

Погодьтеся, будь-який сон краще безсоння. Однак сновидіння про древніх істот, що викликають тотемний страхи — любопитний ребус. Не пошкодуйте часу на його розгадування.

Матеріальне і духовне

Сонники одностайні в трактуванні багатьох нюансів подібних сновидінь. Черв’яки, як знак приземленості, доносять інформацію про матеріальну складову існування. Цей образ втілює прості земні турботи, примітивні пристрасті, ницість, підлість. Бачити уві сні черв’яків — до змін в матеріальній сфері.

Особливо яскраво це відображено в тлумаченні, до чого сняться черв’яки дівчатам. Якщо панянка уві сні бачить їх на собі, це говорить про її меркантильності, розважливості. Якщо ж з огидою скидає з себе, сонники кажуть про відмову від матеріальних інтересів заради духовних. Один черв’як на жінці — можливість короткого любовний зв’язок, яка не принесе душевного тепла і спокою.

Сонники сходяться в тому, що черв’яки — це попередження про затівати закулісних інтригах. Люди, наділені вашою довірою, таємно плетуть якийсь змову проти ваших інтересів. Проявіть пильність, щоб не понести істотної шкоди в майнових справах.

Якщо уві сні черв’яки вилазили на поверхню землі, вам вдасться перехитрити ворогів і отримати істотний прибуток. Велика кількість звиваються істот навколо — свідоцтво апатії, старості, втрати сил.

Гнойові черв’яки уві сні віщують неприємності в бізнесі, є небезпека дізнатися про свого партнера щось компрометує. Але якщо вдалося розсікти їх на частини, зрадник отримає по заслугах. Могильні — попередження про спробу недоброзичливців використовувати вчинені сновидцем в минулому помилки для нанесення удару по його добробуту.

Гігантські розміри цих тварюк сонники тлумачать, як відображення схильності віддаватися Сластолюбний брудним фантазіям. Дрібні копошаться личинки обіцяють роздратування через дрібниці, сварки через незначні негаразди.

Безумовно, неприємно дізнаватися, до чого сняться черв’яки, що пожирають все, що трапляється на шляху. Це символ безповоротно минає часу, з плином якого сновидец стає слабкішим. Сонники попереджають про можливі хвороби. Йдеться про гнійних захворюваннях, алергії, діатезі. Личинки в м’ясі — до хвороби ніг. Зате поїдання уві сні черв’яків свідчить про зміцнення здоров’я.

Трохи про особисте

Як завжди оригінальний і радує своїми тлумаченнями Фрейд, який в своєму сонник готовий пояснити, до чого сняться віщі сновидіння, і як вони відображаються на інтимному житті сновидіння. Однак на цей раз еротичний сонник перевершив класичний першоджерело.

По Фрейду, черв’яки уві сні символізують потомство. Якщо вдалося накопати їх, значить, ви задоволені своїми дітьми і щасливі з чоловіком. Не пощастило і не знайшли жодного — спроби зачати дитину поки будуть безуспішні. Тиснути черв’яків — до спроб зігнати на дітях свої невдачі в інтимному житті. Насадження наживки на гачок великий психоаналітик трактує, як відображення потягу до неповнолітніх.

Еротичний сонник стверджує, що для чоловіків бачити уві сні черв’яків — до зміцнення потенції, а для жінки — до того, що їй важко буде зробити вибір між привабливими шанувальниками, налаштованими вельми рішуче.

Жінці розчавити слизьке извивающееся істота — до необхідності дати різку відповідь нахабному залицяльникові. Знайти черв’яка в плодах, яблуках — до розбратів між подружжям. Білі великі личинки в нечистотах віщують викриття в зраді.

Сонник черв'яки, до чого сниться черв'яки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: